Otokar’dan Batman Belediyesi’ne 24 adetlik teslimat

0
2159

Otokar, Batman Belediyesi’ne 20 adet Doruk LE ile 4 adet Sultan City teslimatı gerçekleştirdi. Gelişen sanayisi ve artan nüfusu ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en hızlı büyüyen şehirlerinden olan Batman’ın merkez ve ilçelerindeki toplu taşımacılıkta yeni bir dönem başlatacak olan araçların teslimatı, Batman şehirlerarası otobüs terminalinde geniş katılımlı bir törenle yapıldı.

Törene Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, İşletme İştirakler Müdürü Adnan Yürük ve Otokar Kamu Bölge Satış Yöneticisi Yekta Doğan ile çok sayıda Batmanlı katıldı. Yeni araçların alımına ilişkin olarak Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Batman halkına daha rahat ve konforlu bir toplu ulaşım hizmeti vermeyi amaçladıkları için yeni otobüslerin alımını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Otokar_Batman_Teslimat_Gorsel1

Otokar güvencesi ile üretilen şehiriçi yolu taşımacılığının iki gözde aracı Doruk LE ve Sultan City ile ulaşımın daha konforlu gerçekleşeceğini kaydeden Otokar Kamu Bölge Satış Yöneticisi Yekta Doğan ise “Bugün Batman halkının kullanımına sunduğumuz yeni araçlarımızla Batman Belediyesi’ndeki otobüs sayımız 46’ya ulaştı. Bir kez daha Otokar’ı tercih etmelerinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Araçlarımızın Batman’a, Batman halkına hayırlı olmasını dileriz.” dedi.

Otokar_Batman_Teslimat_Gorsel3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz