Scania, sigorta eksperleri ile bir araya geldi

0
1245
Renault Trucks

Scania, toplam 79 sigorta eksperinin katılımıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarında iş ortakları ile süreçlerin daha hızlı ve sağlıklı ilerlemesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul Park’ta 1 Ekim, 15 Ekim ve 5 Kasım tarihlerinde olmak üzere toplam üç toplantı gerçekleştirildi. Toplantılara Doğuş Otomotiv Scania İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Adnan Yücel, Scania Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bayazıt Canbulat, Scania Satış Sonrası bölge yöneticileri, Türkiye Sigorta Eksperler Derneği Başkanı Ahmet Nedim Erdem ve ağır vasıta sigorta eksperleri katıldı.

Doğuş Otomotiv Scania Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bayazıt Canbulat, sigorta eksperleri ile sektörde yaşanan zorlukları masaya yatırdıklarını ve müşterileri için en avantajlı çözümleri bulmak için fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, “Sigorta eksperleri ile iş ortaklarımızı Euro 6 teknolojisi ile getirilen yasal düzenlemeler ve zorunluluklar konularında bilgilendirdik. Ayrıca hasar onarım işlemleri sırasında yaşanılan zorlukların müşterilerimizin lehine giderilmesi üzerinde çözümler üretmek için çalıştık.” dedi.

Toplantılarda Scania modelleri, hizmetler, modüler ürün yapısı, yedek parça sunumları, Scania teknolojileri, filo yönetimi, verimli sürüş eğitimi, sürüş modları, Opticruise vites, retarder, sürücü destek sistemi, yakıt tüketimini etkileyen etkenler, sürücü koçluğu ve SESS sistemi hakkında bilgi aktarıldı.

Sigorta Eksperler Derneği Başkanı Ahmet Nedim Erdem, Scania ile yapmış oldukları bu toplantılar için Scania yöneticilerine teşekkür ederek, tüm dernek üyelerinin programdan çok keyif aldıklarını dile getirdi.

Doğuş Otomotiv Scania, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve verimliliği artırmak için tüm iş ortaklarıyla bir araya gelmeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz