Scania, önde gelen Brtitanyalı taşımacılarla ortaklığını güçlendiriyor

0
561
scania-ingiltere
Scania, Brititanyalı taşımacılık şirketlerinden en az 2 bin 250 kamyonluk büyük bir sipariş aldı.
Renault Trucks

Scania Büyük Britanya; Eddie Stobart, The Pallet Network, iForce vb’nin sahibi olan GreenWhiteStar Acquisitions’ın Başkanı William Stobart ve A. W. Jenkinson Forest Products’ın sahibi Allan Jenkinson tarafından yönetilen Consortium Purchasing‘den en az 2 bin 250 kamyonluk büyük sipariş aldı. Önümüzdeki iki yıl içinde tedarik edilecek olan araçlar, Scania‘nın Avrupa’daki en büyük sivil kamyon siparişini temsil ediyor. Araçlar, işletmeye bağlı olarak üç yıla kadar hizmette kalacak ve hepsine tam onarım ve bakım sözleşmeleri verilecek.

William Stobart, konuyla ilgili şu yorumu yaptı: “Bu siparişi Scania’ya verdiğimiz için çok mutluyuz, özellikle bu kadar zorlu ve belirsiz zamanlarda. Scania’nın şu anda üç yıldır işletmekte olduğumuz en son nesil araçları, markadan beklediğimiz mükemmel servis, güvenilirlik ve iyi yakıt performansı geleneğini sürdürüyor. Bu, Scania ağından aldığımız sürekli yüksek hizmet seviyesiyle birlikte, kamyon gereksinimlerimizin büyük bir bölümünü karşılamak için Scania’yı seçmemizin nedenidir.

Bu, Eddie Stobart Limited ve bağlı şirketlerinin Scania‘ya verdikleri altıncı büyük sipariş oldu. 2010 ve 2012 yıllarında biner araç, 2014 yılında bin 500 araç, 2016 yılında iki binden fazla kamyon ve 2018 yılında 2 bin 100 kamyon siparişi verilmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz