SAF-HOLLAND, mobil uygulaması ile çözüm sunuyor

0
1236
Renault Trucks

SAF-HOLLAND’ın android ve IOS akıllı telefonlar için sunduğu SH CONNECT 7/24 servis uygulaması, hızlı ve kolay şekilde en yakın SAF-HOLLAND yedek parça yetkili bayi ve servisinin bulunmasını sağlıyor. Hem yurtiçi hem de uluslararası taşımacılık hizmeti sunan lojistik filolarının sürücüleri için geliştirilen bu uygulama ile bulunulan konumun 80 km çapındaki SAF-HOLLAND küresel servis ağına ulaşılabiliyor.

SAF-HOLLAND CONNECT, android ve IOS akıllı telefonlar için bir uygulama sunuyor. SAF HOLLAND CONNECT uygulaması, dünyanın her yerinde filoların bulundukları bölge veya güzergahlarında SAF-HOLLAND’ın yetkili bayi ve servis ağına en kolay ve en hızlı şekilde erişimi sağlıyor. Uygulamanın Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde kullanımı bulunuyor. Aynı zamanda aracın bulunduğu konumun 80 km çapında en yakın yedek parça bayisine de yönlendirme yapılıyor. Ayrıca uygulama QR-Code tarayıcı özelliği sayesinde yolda seyir halinde iken SAF-HOLLAND ürünlerinin mevcut yedek parçalarını tanımlayabilme olanağı sağlıyor. Bu sayede bayilerden gerekli orijinal yedek parçanın kolay ve doğru bir şekilde tedarik edilmesi mümkün oluyor.

SAF-HOLLAND CONNECT 7/24 Servis mobil uygulamasının kullanımının çok pratik olduğunu belirten SAF-HOLLAND Türkiye Filo Müdürü Batuhan Can; “Uygulama, yetkili bayi ve servisleri gösteren haritaya ek olarak ulaşım bilgisi, açılış saatleri ve iletişim bilgilerini de görüntülüyor. Ayrıca sürücüler, QR-Code tarayıcı özelliği sayesinde yedek parça görsellerine ve kodlarına da kolayca ulaşılabiliyorUygulama, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında en yakın yetkili bayi veya servis hakkında bilgiyi kolayca bularak, en hızlı şekilde ulaşabilecekleri için sürücülere zaman kazandırıyor. Kullanıcı dostu olan bu uygulama, bilgiye hızlı erişim sağlıyor. Gelişen dijital teknoloji ile bizi müşterilerimize daha da yakınlaştırıyor. şeklinde konuştu.

SAF-HOLLAND Türkiye Filo Müdürü Batuhan Can

Uygulama şu anda, Avrupa başta olmak üzere dünya genelinde yaklaşık 9 bin servis bilgisini kapsıyor. iPhone’lar için sunulan SAF HOLLAND CONNECT uygulaması, App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilirken, Android telefonlar için de bir sürümü bulunuyor.

SAF-HOLLAND CONNECT uygulamasının ana sayfası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz