Iveco Group, araştırma, geliştirme ve inovasyon yatırımlarını desteklemek için Cassa Depositi e Prestiti ile 150 milyon euro vadeli kredi olanağı imzaladı

0
381
Iveco Group
Iveco Group N.V., Cassa Depositi e Prestiti (CDP) ile İtalya'da araştırma, geliştirme ve inovasyona adanmış yeni projelerin yaratılması için 150 milyon euro tutarında vadeli kredi olanağını başarıyla imzaladı. 

Ticari ve Özel Araçlar, Güç Aktarma Organları ve ilgili Finansal Hizmetler alanlarında faaliyet gösteren küresel bir otomotiv önderi olan Iveco Group N.V. (EXM: IVG), Cassa Depositi e Prestiti (CDP) ile İtalya’da araştırma, geliştirme ve inovasyona adanmış yeni projelerin yaratılması için 150 milyon euro tutarında vadeli kredi olanağını başarıyla imzaladı.

Ayrıntılı olarak, CDP tarafından sağlanan kaynaklar aracılığıyla Iveco Group, elektrikli tahrik alanında yenilikçi teknolojiler ve mimariler geliştirecek ve verimliliği, güvenliği, sürüş konforunu ve üretkenliği artırmayı amaçlayan otonom sürüş, dijitalleşme ve araç bağlantısına yönelik çözümler geliştirecek. Finanse edilen yatırımlar 5 yıllık amortisman profiline sahip olacak ve 2025 yılı sonuna kadar İtalya’da Iveco Group tarafından yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz