HAKMAR, 10 adet MAN TGL 12.180 4×2 BL kamyon aldı

1
4010

İstanbul merkezli ulusal market zincirleri HAKMAR, gelişmekte olan mağaza ağına paralel gelişen lojistik ihtiyaçları doğrultusunda filosunu güçlendirmek için Euro 6C motorlu yeni MAN kamyonları tercih etti. HAKMAR tarafından satın alınan 10 adet MAN TGL 12.180 4X2 BL kamyon, MAN’nın Ankara’daki tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Kadri Başaran, Satış Destek Ekibi’nden Murat Çardak ve Gözde Celepçi Uyanık ile HAKMAR Genel Müdürü Yetkiner Satılmış katıldı.

MAN araçların ileri teknolojileri ve üstün nitelikleri ile bulundukları sınıfların en üst sınıflarını oluşturduklarını vurgulayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Kadri Başaran, “Satış ve satış sonrası hizmetlerde ‘yaşam boyu iş ortağımız’ olarak kabul ettiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda HAKMAR ile de uzun yıllara dayalı giderek büyüyen bir iş ortaklığımız bulunuyor. Bu yeni araçlarımızın da HAKMAR’a hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.” dedi.

HAKMAR Genel Müdürü Yetkiner Satılmış da “’MAN araçları, gerek üstün nitelikleri gerekse düşük işletme maliyetleri ile her dönemde ilk tercihimiz olmuştur. Araçların üstün nitelik ve kalitelerinin yanı sıra aldığımız satış sonrası hizmetlerden de son derece memnunuz. Bunların yanı sıra düşük yakıt sarfiyatı, konforlu kabin ve sürüş imkanları nedeniyle de filomuzu MAN ile büyütmeye karar verdik.” şeklinde konuştu.

10 adet MAN TGL teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Kadri Başaran, Satış Destek Ekibi’nden Murat Çardak ve Gözde Celepçi Uyanık ile HAKMAR Genel Müdürü Yetkiner Satılmış katıldı.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz