ANT Lojistik, tercihini Mercedes-Benz Actros’tan yana kullandı

3
3062
Renault Trucks

ANT Lojistik, filosunu 20 adet yeni Mercedes-Benz Actros1843 LSnRA ile güçlendirdi. Servis sözleşmesi ve kasko dahil olan satışın finansmanı Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından karşılandı.

Filosunu düzenli olarak yeni teknolojili çekicilerle genişleten ve geliştiren ANT Lojistik, 40 adet Mercedes-Benz Actros 1843 siparişinin 20 adedini teslim aldı ve filosundaki toplam araç sayısını 155’e, Mercedes-Benz araç sayısını ise 70’e yükseltti.

Mercedes-Benz Türk tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine ANT Lojistik Genel Müdürü Cem Eker, Genel Müdür Yardımcısı Ceren Eker Güven, Finans Direktörü Can Eker, Satış Direktörü Günay Hacıoğlu, Pazarlama Müdürü Ayça Sobutay, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Motorlu Araçlar İstanbul Şubesi Kamyon Satış Müdürü Aytekin Yeşil, Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır ve Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

ANT Lojistik Genel Müdürü Cem Eker, örende yaptığı konuşmada “Mercedes-Benz markası ile olan uzun yıllara dayanan işbirliğimiz dışında Mercedes-Benz’i tercih etmemizin birçok somut sebebi var. Öncelikle bu araçların bizim için en önemli iki özelliği, araçların sorunsuz olması ve işletme maliyetlerinin düşük olması. Bunun yanında Mercedes-Benz Finansal Hizmetler şirketinin bize sunduğu uygun ödeme koşulu ve uzatılmış garanti paketi de tercihimizde etkili oldu.” dedi.

Cem Eker, konuşmasına şöyle devam etti: “1994’ten beri bitmiş araç lojistiği üzerine çalışan ANT Lojistik ekibi, yıllar içerisinde uluslararası taşımalardaki başarısından güç alarak, 2015 yılı sonrasında rotasını yurtiçine çevirdi. Yurtiçindeki distribütör, üretici ve ithalatçı otomotiv firmalarına da bayi dağıtımı, liman taşımaları, antrepo, serbest stok, PDI ve diğer katma değer yaratan hizmetler konusunda hizmet veriyoruz. ANT Lojistik tarafından satın alınan Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA çekiciler öncelikle Mercedes-Benz marka araçların taşınmasında kullanılacak. Yeni ürünlerimizle bu hizmetleri daha da güçlendireceğimize inanıyor, Mercedes-Benz Türk’e işbirliğinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır ise şunları söyledi: “Bugün, iş ortağımız ANT Lojistik şirketine 20 adet yeni Mercedes-Benz Actros1843 LSnRA teslimatını gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Geçen sene piyasaya sunduğumuz ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazemiz içerisinden Mercedes-Benz Actros1843 özellikle araç taşıması alanındaki kullanım için güçlü bir araç. 2017 yılının ikinci yarısında ulusal ve uluslararası lojistik sektörünün daha da hareketleneceğini ve bu araçlarımıza ilginin artacağını düşünüyoruz.

Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA oto taşıyıcı çekicisi

Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA, oto taşıyıcı uygulaması için özel olarak üretilmiş alçak şasi (lowliner) ve alçak kabine (L-Cab CompactSpace) sahip bir çekici. Tüm dingilleri hava süspansiyonlu olan araçta, 315 kW / 428 beygir güce sahip 10.7 litre hacimli Euro 6 motor, Powershift 3 otomatik şanzıman ve 620 litrelik yakıt deposu bulunuyor. Ayrıca araç ESP, Aktif Fren Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Yorgunluk Algılama Asistanı ve Powerbrake gibi ileri güvenlik sistemlerini bünyesinde barındırıyor.

Bahadır Özbayır, Ceren Eker’e bir plaket verdi

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz