Mercedes-Benz Türk’ten haziran ayına özel fırsatlar

1
1756
Renault Trucks


Mercedes-Benz Türk, kamyon ve otobüs ticari taşıt ürün grupları için hazırladığı haziran ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz kamyonlarda Euro ya da TL ile ödeme seçenekleri

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Actros 1840 – 1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere haziran ayında avantajlı faiz oranlarıyla araç ve bakım kredisi sunuyor.

Mercedes-Benz araç ve bakım kredilerini kapsayan özel finansman kampanyasında 250 bin TL’ye varan krediler, kurumsal müşteriler için yüzde 0.94’ten başlayan avantajlı faiz oranları ve 4 bin 145 TL’den başlayan aylık ödeme planı, şahıs firmaları için ise yüzde 0.97’den başlayan avantajlı faiz oranları ve 4 bin 316 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleriyle sunuluyor. Euro ödeme seçeneklerinde ise kurumsal müşteriler; 75 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0.24’ten başlayan faiz oranı, 48 aya varan vade seçenekleri ile 935 Euro’dan başlayan aylık ödeme planı seçeneklerinden yararlanabiliyor. Şahıs firmaları ise; 75 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0.27’den başlayan faiz oranı, 48 aya varan vade seçenekleri ile 953 Euro’dan başlayan aylık ödeme planı seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Actros 1840 – 1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere yalnızca bakım kredisinin tercih edilmesi halinde, kurumsal müşterilere; 20 bin TL’ye varan kredi, 48 aya varan vade seçenekleri ile 288 TL’den başlayan aylık ödeme planı ile sunuluyor. Şahıs firmalarına ise; 20 bin TL’ye varan kredi, 48 aya varan vade seçenekleri ile 301 TL’den başlayan aylık ödeme planlarından faydalanma fırsatı sunuluyor. Euro ödeme seçeneklerinde ise kurumsal müşteriler; 6 bin Euro’ya varan kredi tutarları için 48 aya varan vade seçenekleri ile 72 Euro’dan başlayan aylık ödeme fırsatından, şahıs firmaları ise 6 bin Euro’ya varan kredi tutarları için 48 aya varan vade seçenekleri ile 74 Euro’dan başlayan aylık ödeme fırsatından faydalanabiliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz