Gökbora, Michelin ile anlaşmasını uzattı

0
1902
Renault Trucks

Michelin, Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden Gökbora ile 2012 yılından bu yana süregelen işbirliğini 2019 yılına kadar uzattı. Michelin’den 360 derece çözüm desteği alan Gökbora, bu anlaşma ile iki yıl daha Michelin’in ayrıcalıklı ve yenilikçi hizmetlerinden ve geniş hizmet ağından yararlanacak.

Gökbora, operasyonel maliyetlerini Michelin ile düşürüyor

Filoların elverişliliğini uygun hale getirip, operasyonel maliyetlerini düşürerek işletmelerin lastik yönetimini kolaylaştıran Michelin Solutions ile önemli avantaj sağlayacak olan Gökbora, kendisi için özel olarak hazırlanan lastik yönetimiyle filosundaki araçların lastik bakımı, kaplaması ve diş açma işlemlerini kolaylaştıracak.

Sertan Akçagöz: “Gökbora’ya destek verecek olmaktan mutluyuz

Gökbora İdari Başkanı Şeref Çak, Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Avrupa Direktörü Laurent Bourrut, Gökbora Satınalma Müdürü Aytaç Gürsoy, Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Ticari Direktörü Sertan Akçagöz ve Michelin Solutions Ülke Satış Müdürü Ali Yalçın’ın katılımıyla Gökbora Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Sertan Akçagöz, “Avrupa’da 80 yıldır toplam 20 ülkede sürdürdüğümüz Michelin Solutions hizmetlerimizi Türkiye’de lojistik sektörüne yön veren önder şirketlerden Gökbora ile sürdürüyor olmaktan gurur duyuyoruz. Beş yıldır Gökbora’ya 360 derece sunduğumuz hizmetler sektördeki farkımızı kanıtlar nitelikte. Bu başarılı ortaklık sayesinde işbirliğimizi iki yıl daha uzattık. Eminim ki Michelin’in teknolojik ve yenilikçi duruşu işbirliğimizin devamında Gökbora’ya çok daha büyük avantajlar sağlamaya devam edecek.” dedi.

Ali Yalçın: “Michelin, 360 derece lastik hizmeti sunuyor

Michelin Solutions Ülke Satış Müdürü Ali Yalçın ise “2012 yılından bu yana süregelen işbirliğimizi uzatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gökbora, her türlü kullanım şartlarına uygun lastiklerimiz ve düzenli denetim, yol yardımı gibi hizmetlerimiz sayesinde güvenle seyahat etmeye devam edecek. Gökbora filosu için oluşturulan özel Michelin Solutions ekibi, her gün operasyonel mükemmellik sunarak, filonun işlerini kolaylaştırıyor ve filo kaynaklarını uygun hale getirerek, operasyonel maliyetleri düşürmenin yanı sıra tam güvenlik sağlıyor. Yakıt tasarrufu için tasarlanan lastikleri sayesinde, yol tutuş ve aşınma performansından ödün vermeksizin yuvarlanma direncinde düşüş sağlayan Michelin lastikleri, en aza indirilmiş karbondioksit yayımı ve doğru lastik yönetimi ile doğaya karşı borcunu ödeyerek Gökbora ve diğer filolara en çevreci çözümü sunuyor.” dedi.

Şeref Çak: “Filolarımızın verimliliği için Michelin diyoruz

Gökbora İdari Başkanı Şeref Çak ise imza töreninde, Michelin markasıyla beş yıldır sürdürdükleri işbirliğinin Gökbora’nın performansına olumlu katkılar sunduğunu belirterek, “Gökbora olarak, kara, hava ve deniz nakliyesi, proje taşımacılığı, depolama ve lojistik alanlarında 1983 yılından bu yana uluslararası anlamda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizim için müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken verimliliğimizi korumak çok büyük bir öncelik. Bu anlamda Michelin ile birbirimize karşılıklı fayda sağladığımıza inanıyor, uzun süreli işbirliğimizin daha kaliteli hizmet için kritik olduğunu düşünüyorum. Bu vesile ile 2019’a kadar uzattığımız işbirliğimizin bütün sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz