Euromaster, iki yeni servis noktası açtı

0
1569

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, “Müşterilerimizin Olduğu Her Yerdeyizanlayışıyla Euromaster City kavramıyla hazırlanan iki yeni servis noktasıAntalya ve Konya’da hizmete açtı. 

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’de 53 ilde, 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, servis ağını genişletmeye devam ediyor. Yenilikçi Euromaster City kavramıyla akaryakıt istasyonlarının içinde yer alan yeni servis noktalarıyla sektöre yön vermeye devam eden Euromaster, hizmet ağını genişleterek 2020 yılına kadar 50 adet Euromaster City noktası açmayı hedefliyor. Euromaster müşterilerinin trafik sorunu, ulaşım ve park alanı zorluğu yaşamadan kendilerine en yakın servis noktasında profesyonel lastik ve araç bakım hizmetlerinden yararlanabilecekleri belirtiliyor.

Hem yatırımcılarını desteklemek hem de müşterilerine daha yakın olmak için “Müşterilerimizin Olduğu Her Yerdeyiz” sloganıyla yola çıkan Euromaster, Euromaster City kavramına sahip ilk iki noktasını peşi sıra Antalya ve Konya’da hizmete açarak sürücülerin sürekli uğrak noktası olan akaryakıt istasyonlarında kaliteli ve hızlı lastik ve araç bakımı hizmeti vermeye başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz