SKODA OCTAVIA, Red Dot Ödülü’nü üçüncü kez aldı

0
671
SKODA-OCTAVIA-1
Yeni SKODA OCTAVIA, Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazandı.

SKODA’nın yeni nesil OCTAVIA modeli tasarım konusundaki iddiasını her nesilde daha ileriye taşıyor. 2006 ve 2017 ödüllerinin ardından yeni OCTAVIA da, Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazandı.

OCTAVIA zarif tasarımıyla dünya çapında 40 civarında uzmandan oluşan jürinin beğenisini topladı. Bu prestijli ödülle birlikte SKODA, 14. Red Dot Ödülü’nü elde etmiş oldu.

SKODA’nın yeni tasarım dili, zarif çizgiler ve cesur yüzeylerle birlikte dinamik bir duruşuyla öne çıkıyor. OCTAVIA’nın tasarımı, ince far yapısı, akıcı hatları ve coupe tarzı karoseriyle evrimleşerek daha çarpıcı hale geldi. OCTAVIA’nın iç tasarımı da tamamen yenilenerek daha fazla teknoloji ve konfor sunacak. Yeni iki kollu yenilikçi direksiyon ise daha kolay kullanım sağlıyor.

SKODA-OCTAVIA-3
Yeni iki kollu yenilikçi direksiyon daha kolay kullanım sağlıyor.

Bağımsız tasarım profesörlerinin, endüstri gazetecilerinin ve tasarımcılarının olduğu jüri, 6500 ürünü yenilikçi yaklaşım, tasarım kalitesi, fonksiyonellik, uzun ömürlülük ve çevresel etki kriterleriyle değerlendirdi. OCTAVIA’nın beğeni topladığı ve 2020’de 65. kez düzenlenen Red Dot Ödülleri, ürün tasarımında küresel bir üne sahip ve SKODA 2013’ten bu yana her yıl ödül almayı başarıyor.

SKODA-OCTAVIA-2
Bu prestijli ödülle birlikte SKODA, 14. Red Dot Ödülü’nü elde etmiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz