TED Ankara Koleji’nin tercihi Lion’s Coach oldu

0
274
TED Ankara Koleji
MAN, Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından TED Ankara Koleji’nin de tercihi oldu.
Renault Trucks

MAN Lion’s Coach, bu kez bir eğitim kurumunun tercihi oldu. Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından TED Ankara Koleji, faaliyetlerinde kullanmak üzere bir adet MAN Lion’s Coach satın aldı.

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü’nde düzenlenen teslimat töreninde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer, sembolik MAN anahtarını TED Ankara Koleji Genel Müdür Yardımcısı Bahadır Günel’e teslim etti.

Türkiye’nin seçkin eğitim kurumu TED Ankara Koleji’nin tercihi olmak ayrı bir mutluluk

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, otobüs teslimatlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, şöyle konuştu: “Uluslararası prestije sahip ödüllerle başarısını tescillenmiş otobüslerimiz yeni yılda da ülkemizin lider markalarının tercihi olmaya devam ediyor. Sadece seyahat firmaların değil, farklı sektörlerde hizmet veren markalarımızın da tercihi olmak bizler için ayrı bir anlam taşıyor. Bugün de mevcut seyahat firmalarımızın dışında bir eğitim kurumumuza otobüs teslimatı gerçekleştirdik. TED Ankara Koleji, Türkiye’nin en köklü kurumlarından bir tanesi olmasının yanı sıra nitelikli eğitim kalitesi ile ülkemizin bu alandaki öncü markalarından bir tanesidir. Dolayısıyla böylesine seçkin bir eğitim kurumunun tercihi olmaktan ayrı bir mutluluk duyuyoruz. MAN Lion’s Coach otobüsümüzün TED Ankara Koleji Ailesi’ne hayırlı olmasını diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz