Mercedes-Benz Türk, Reysaş Lojistik ile 27 yıllık işbirliğini yeni bir teslimatla güçlendirdi

1
2337
Renault Trucks


Filo teslimatlarına bir yenisini daha ekleyen Mercedes-Benz Türk, 15 adet Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA’yı Reysaş Lojistik’e teslim etti. Reysaş Lojistik, 27 yıl içerisinde 4 bin 845 adet Mercedes-Benz marka araç alımına imza attı.

Mercedes-Benz Türk, 50’nci yılında uzun soluklu işbirliği içerisinde olduğu Reysaş Lojistik şirketiyle bir kez daha el sıkıştı ve 15 adet Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA’nın teslimatı vesilesiyle Reysaş Lojistik şirket yöneticilerini tesislerinde ağırladı.

Reysaş Lojistik, Mercedes-Benz Türk ile 27 yıldır süregelen işbirliği kapsamında 4 bin 845 adet Mercedes-Benz marka araç alımı gerçekleştirdi. 1990 yılında kurulan Reysaş Lojistik; yurtiçi nakliye ve dağıtım, otomotiv lojistiği, depolama hizmetleri, demiryolu hizmetleri, antrepo hizmetleri ve akaryakıt taşımacılığı alanlarında ulusal ve uluslararası hizmetler sunuyor.

15 adet Mercedes-Benz Actros 1843 LSnRA ile filosunu genişleten Reysaş Lojistik’in filosunda 230 adedi Mercedes-Benz kamyon olmak üzere toplam 450 araç bulunuyor. Oto taşımacılığı alanında kullanılacak olan yeni araçların teslimat töreninde bir konuşma yapan Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, “27 yıllık işbirliğimiz içerisinde 4 bin 845 adet Mercedes-Benz marka araç alımı yaptık. Bu işbirliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğinden eminim. Mercedes-Benz Türk ile karşılıklı güven üzerine kurulu işbirliğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz. Reysaş Lojistik olarak tercih sebebimiz toplam maliyet hesaplamasında Mercedes-Benz’in tüm bileşenler özelinde avantajlı olmasıdır. Euro 6 Mercedes-Benz araçları, düşük yayım değerlerine sahip olmaları ve yakıt ekonomisi bakımından avantajlı olmaları sebebiyle de tercih ediyoruz. Bu nedenle filomuza daha güçlü ve daha ekonomik olan yeni Actros araçları dahil ettik.” dedi.

Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven’e bir plaket verdi.

Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün ise Reysaş Lojistik yöneticilerine Mercedes-Benz markasına olan güvenlerinden dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk olarak bu yıl itibariyle 50’nci yıldönümümüzü kutluyoruz. Kamyonlarımızla Aksaray kamyon fabrikamızın tarihçesi kadar, yani 30 yıldır Türkiye’de varız ve kamyon pazarının içerisinde etkin hatta önder konumda rol alıyoruz. Bu süreçte Reysaş Lojistik bizim yol arkadaşımız oldu. Reysaş Lojistik, 27 yıllık geçmişinde hep Mercedes-Benz araçlarına güvendi. Bu teslimat, işbirliğimizi bir adım daha ileriye taşıyor. Bu çerçevede araç parkını, kamyonlarımız ile güçlendirip ürün ve hizmetlerimize duyduğu güveni gösteren Reysaş Lojistik şirketi yöneticilerine bu işbirliğinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Satışın gerçekleşmesini sağlayan Koluman Motorlu Araçlar İcra Kurulu Üyesi ve Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık, “Reysaş ile beraberliğimiz 30 yıla yaklaşıyor. Durmuş Bey bizim için bir müşteriden ziyade dosttur. Yıllar boyu firmalarımız beraber büyüdü, gelişti. Bu yolculukta Reysaş Lojistik’in tercihi her zaman araçta Mercedes-Benz ve Koluman Motorlu Araçlar markaları, perdeli ve konteyner taşıyıcı treyler alımlarında da Koluman markası oldu. Bugün teslimatını yaptığımız Actros 1843 LSnRA Euro 6 motor teknolojisine sahip araçların da gerek yakıt sarfiyatı gerek sürücü konforu ve çevreci teknolojisi ile Reysaş Lojistik filosuna büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Filosuna kattığı araçları satın alırken de kiralarken de her zaman Koluman Motorlu Araçlar veya Koluman’ın kiralama şirketi Hama’yı tercih eden sevgili dostumuz Durmuş Döven’e çok teşekkür ediyoruz. Verimli iş beraberliğimizin ve herşeyden önce dostluğumuzun hep böyle güven ve karşılıklı anlayış içerisinde devam etmesini diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde gerçekleştirilen teslimat törenine Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, Yönetim Kurulu Üyesi Egemen Döven, Oto Taşımacılığı Müdürü Yasemin Genç, Koluman Motorlu Araçlar İcra Kurulu Üyesi ve Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık, Kamyon Satış Müdürü Aytekin Yeşil, Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ve Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler Kredi Müdürü Hatice Meltem Gürsoy katıldı. Törende Reysaş Lojistik şirketi yöneticilerine plaket takdim edildi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz