Karsan, Jest+ teslimatlarına devam ediyor

0
1880

Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle kentlere modern çözümler sunan Karsan, yurtiçi teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. 50’nci yılını geride bırakan Karsan, Çanakkale’nin Çan ilçesine 20 adet Jest+ minibüs teslimatı gerçekleştirdi.

Türk otomotiv sanayisinin yerli üreticisi Karsan, yurtiçi ve yurtdışı teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Kuruluşunun 50‘nci yılını geride bırakan ve Bursa’da yer alan iki fabrikasında yolcu ve yük taşımacılığına yönelik ticari taşıt üretimi gerçekleştiren Karsan, son olarak Çanakkale’nin Çan ilçesine 20 adet Jest+ minibüs teslimatı gerçekleştirdi. Çan Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi tarafından başlatılan ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında gerçekleşen alım dolayısıyla düzenlenen teslimat törenine Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Çan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemali Ergin, Çan Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Arif Azak ve Karsan Satış Bölge Müdürü Celal Yalnız’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Karsan, Çanakkale’nin Çan ilçesine 20 adet Jest+ minibüs teslimatı gerçekleştirdi.

Çan, konforlu ulaşımla tanışıyor

Karsan Jest+, alçak tabanı, biniş ve iniş hızını artıran geniş ve basamaksız yolcu kapısı, rampa sistemi, ferah iç mekânı, panoramik camları ve ilave birçok özelliği ile tüm bireylere konforlu ulaşım olanağı sağlıyor. Euro 5 motoru ve 6 ileri şanzımanıyla yüksek performans ve yakıt ekonomisi sunan Karsan Jest+, hesaplı bakım maliyetleriyle de rekabette avantaj sağlarken, düşük dönüş yarıçapıyla manevra kabiliyetini artırıyor.

Teslimat törenine Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Çan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemali Ergin, Çan Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Arif Azak ve Karsan Satış Bölge Müdürü Celal Yalnız’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz