DENKO, Renault Trucks T serisini tercih etti

0
1528
Denizli’de gerçekleştirilen teslimat törenine DENKO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan ve Oğuz Erdoğan ile Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Ege Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Özmutlubaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, Bölge Satış Yöneticileri Mehmet Aydın ve Mustafa Karabulut katıldı.

DENKO Uluslararası Nakliyat, Denizli merkezli taşımalar için Renault Trucks T çekiciler ile filosunu güçlendiriyor.

Denizli’nin önde gelen lojistik firmalarından DENKO Uluslararası Nakliyat, bölgenin ihraç ürünlerini Avrupa ülkelerine taşıyor. Filosunun yüzde 60’tan fazlası Renault Trucks çekicilerden oluşan DENKO, 8 adet T 460 4×2 ADR’li Euro 6 çekici ile araç parkını büyütüyor.  

Denizli’de gerçekleştirilen teslimat törenine DENKO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan ve Oğuz Erdoğan ile Renault Trucks Türkiye Başkanı Sébastien Delépine, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Ege Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Özmutlubaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, Bölge Satış Yöneticileri Mehmet Aydın ve Mustafa Karabulut katıldı.

Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine ve Özmutlubaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, DENKO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’a bir plaket sundular.

Lojistik sektörü desteklenmeli

Denizli’nin 190 ülkeye 3 milyar Dolar’ın üzerinde ihracat yaptığını kaydeden DENKO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, “Lojistik sektörü, bu dönem dar bir boğazdan geçiyor. İthalat ve ihracat dengelerinin değişkenliği, Avrupa’da otoban ücretlerine yapılan fiyat artışları, sürücülerin vize alırken yaşadıkları sorunlar gibi birçok etken, lojistik operasyonlarını olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle lojistik sektörüne yapılan her türlü destek, büyük önem taşıyor. Yıl sonunda başlayan ÖTV ve KDV indirimleri, lojistik firmalarının yatırımlarında biraz olsun nefes almasını sağladı. Biz de bu durumdan faydalanarak yeni araç alımları yaptık ve yine Renault Trucks araçları tercih ettik.” dedi.

DENKO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan

DENKO sürücülerinin Renault Trucks T çekicileri kullanmaktan dolayı duydukları memnuniyete de değinen Uğur Erdoğan, şunları söyledi: “Uzun yol nakliyesinde, operasyonlarımızın verimliliği için sürücülerimizin konfor ve güvenliğini düşünmek durumundayız. Renault Trucks T çekicilerden sürücülerimiz de oldukça memnun. Bu da tabi ki alım kararımızı etkiliyor.

300’ün üzerinde firmaya lojistik hizmeti sunan DENKO, bir çok sektör için komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı yapıyor. Almanya, Hollanda, Belçika ve Avusturya başta olmak üzere Avrupa’nın tüm bölgelerine taşıma hizmeti sunuyor. Denizli ve bölgesindeki yerli üretim malların lojistiğini sağlayan DENKO, yüzde 95 oranında tekstil ve konfeksiyon ihracatı için taşımacılık sağlıyor.

Filosunun yüzde 60’tan fazlası Renault Trucks çekicilerden oluşan DENKO, 8 adet T 460 4×2 ADR’li Euro 6 çekici ile araç parkını büyütüyor.

T serisi, yakıt tasarrufu ve performansı ile sınıfında önder

Renault Trucks Türkiye Başkanı Sébastien Delépine ise teslimat töreninde yaptığı açıklamada  “T serisi çekicilerimiz, yakıt tasarrufu ve performansları ile sınıfında önder araçlar. Bu çekiciler, gelişmiş özellikleri ve konforu ile lojistik firmalarının üzerinden büyük yük alıyor. Bu doğrultuda DENKO Uluslararası Nakliyat’ı da araçlarımızdan memnun müşterilerimiz arasında görmek, gurur veriyor.” dedi.

DENKO Uluslararası Nakliyat, Renault Trucks Türkiye ve Özmutlubaş Otomotiv yöneticileri teslimat töreninde bir araya geldiler.

Denizli ticaretinin Ege Bölgesi ve Türkiye için önemine vurgu yapan Ahmet Mutlubaş da yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Denizli, ilde ve bölgede gerçekleştirilen yerli üretimi ihraç eden önemli illerimiz arasında yer alıyor. Bölgedeki lojistik hizmetleri için Renault Trucks T serisi çekicilerin tercih edilmesi, bizler için oldukça önemli. Uzun zamandır Renault Trucks çekicileri kullanan DENKO, hem araçlarımızdan hem satış sonrası bakım-onarım hizmetlerimizden oldukça memnun. Bizler de işbirliğimizin bu yönde ilerlemesi, DENKO çekicilerinin yollarına en iyi performans ile devam etmeleri için tüm satış sonrası desteği sağlıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here