INEVA’da üst düzey atama

0
415
INEVA Genel Müdürü Volkan Akıncı

Arıtma çamuru bertarafı alanındaki yenilikçi teknolojileriyle sektöre damga vuran INEVA Çevre Teknolojileri A.Ş.’de vekaleten genel müdürlük görevini yürüten Volkan Akıncı, 6 Kasım 2018’den itibaren INEVA’nın yeni genel müdürü olarak atandı.

2016 yılında Coşkunöz Holding bünyesinde kurulan INEVA Çevre Teknolojileri A.Ş.’de genel müdür ataması gerçekleştirildi. Arıtma çamuru bertaraf sistemleri üzerine önemli çalışmaları bulunan ve bu çamurları termal olarak bertaraf eden teknolojiye sahip olan INEVA’da, yeni genel müdür Volkan Akıncı oldu. Akıncı, şirketin genel müdürlüğünü bir süredir vekaleten sürdürüyordu.

Ürün ve teknoloji geliştirme konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip INEVA Genel Müdürü Volkan Akıncı,  INEVA ekibinin özverili çalışmaları ile birlikte vekaleten sürdürdüğü genel müdürlük süresince şirketin projelerini de bir adım öteye taşıdı. Arıtma çamurları  bertarafı ve buna bağlı enerji üretim sistemlerinin geliştirilmesi ile ilgili Ar-Ge çalışmaları ile yakından ilgilenen Akıncı ve ekibi, yeni anlaşmalar ve tesisler ile INEVA’nın adını Türkiye’ye duyurdu. Çevre teknolojilerinde sektörde öncü olmayı hedefleyen INEVA, arıtma çamurlarının bertaraf edilmesinde nihai bir çözüme ulaşan  süreci esnasında enerji geri kazanımı sağlayarak çevreye adanmış uzmanlığını ve atığa değer katan teknolojisini dünyada da yaygınlaştırmak için çalışmalara başladı.

Volkan Akıncı kimdir?

1976 doğumlu olan evli ve bir çocuk babası Volkan Akıncı, lisans eğitimini 1998 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Havacılık Mühendisliği bölümünde tamamladı. Bu tarihten sonra yurtiçi ve yurtdışında, savunma sanayi, havacılık ve otomotiv sektörlerinde, başarıyla ticarileşen birçok ürün ve teknoloji geliştirme projesinin tüm kademelerinde görev yapan Akıncı, INEVA Genel Müdürlüğü yanında Coşkunöz Holding Ar-Ge Direktörlüğü görevini de eşzamanlı olarak yürütmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here