Mercedes-Benz Türk’ten yeni otobüs teslimatları

0
2655

Mercedes-Benz Türk, 13 – 25 Nisan 2017 tarihleri arasında farklı firma, belediye ve bireysel kullanıcılara otobüs teslimatları gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hassoy tarafından Ateşoğlu Turizm’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Ateşoğlu Turizm şoförlerine teslim edildi. Teslimatta Mercedes-Benz marka araçların sürüş konforu ve yakıt cimriliği konusunda önder olması nedeniyle Ateşoğlu Turizm’in tercihinin her zaman Mercedes-Benz otobüslerinden yana olacağı dile getirildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Gelecek Erzurum tarafından Metro Turizm bireysel otobüs işletmecisi Orhan Hafif’e bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD otobüs teslim edildi. Teslimat sırasında Hafif, Mercedes-Benz araçlardan duydukları memnuniyeti dile getirirken, araçların yüksek kaliteyi düşük işletme maliyetleriyle müşteriye sunmasından dolayı Mercedes-Benz otobüslerini tercih ettiklerini söyledi.

Mercedes-Benz Türk tarafından Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’ne satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, yetkili personel Cem Gürtürk ve araç şoförü Seçkin Pişkin’e teslim edildi. Teslimat esnasında Gürtürk ve Pişkin, Tourismo araçları düşük maliyetle yüksek kaliteyi müşteriye sağlamasından dolayı tercih ettiklerini dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Yunus Gündüz ve Celal Duran’a teslim edildi. Gündüz ve Duran, Conecto araçların düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek teknolojili özelliklerinden oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hasmer tarafından Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Murat Öztaş’a satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Murat Öztaş’a teslim edildi. Teslimat esnasında Öztaş, Tourismo araçlarından yakıt ekonomisi ve düşük işletme maliyetleri sebebiyle çok memnun olduklarını kaydetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz