Brisa, teknik destek sağlayan yenilikçi bir yazılımla servis deneyimini zenginleştirdi

1
1277

Brisa, otomotiv sektöründe Avrupa çevrimiçi teknik veri pazarının önderi olan HaynesPro B.V’nin geliştirdiği sistemle Otopratik ve Propratik servis noktalarında araç bakımı ve tamiri için mekanikerlere ve teknisyenlere anlık destek sağlamaya başladığını duyurdu.

Uluslararası çapta yenilikçi çalışmaların bir ürünü olan HaynesPro WorkshopData programı, Orijinal Ekipman Üretici içerikleri referans alınarak oluşturuldu. Program, binek, hafif ticari ve ağır ticari taşıtların bakım ve onarımında karşılaşılan zorlu işlemleri adım adım, şemalar ile beraber ve Türkçe olarak anlaşılır bir şekilde aktarıyor. İnternet üzerinden çevrimiçi çalışan HaynesPro WorkshopData programı herhangi bir güncellemeye gerek kalmadan hizmet sağlıyor.

Yenilikçi ve anlık hizmet sunan bakım ve tamir programının yanı sıra Brisa, Otopratik ve Propratik çalışanlarını kurduğu çağrı merkezi ile de destekliyor. Mekanikerler ve teknikerler, en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek üzere çağrı merkezindeki tecrübeli teknik kadrodan yardım alabiliyor.

Hızlı ve kaliteli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla servis noktalarında teknolojik altyapı geliştirmeleri konusunda önemli işbirlikleri gerçekleştirdiklerini dile getiren Brisa Perakendecilik Direktörü Oğuzhan Avdan, “Gerek HaynesPro B.V. ile yaptığımız anlaşma sonucu sunduğumuz HaynesPro WorkshopData programı gerekse oluşturduğumuz profesyonel teknik çağrı merkezi hizmeti sayesinde Otopratik ve Propratik servis noktalarımızda mükemmel servis deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda yenilikçi fikirler ve uygulamalarla tüm paydaşlarımıza değer sunmaya ve onların ‘ilk tercihi’ olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Brisa’nın hızlı ve güvenilir araç bakımı anlayışıyla oluşturduğu Otopratik mağazalar zinciri binek ve hafif ticari taşıtlar, Propratik mağazalar zinciri ise ticari taşıtlara ve ağır vasıtalara lastik, akü, yağ, fren, klima, elektrik, bakım gibi hizmetlerden oluşan kapsamlı bir servis paketi sunuyor.

BRISA_HaynesPro

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz