Brisa’ya Güven’den ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’

1
1393

Brisa, 40 yıla yakın deneyimiyle treyler ve üstyapı makineleri üreten Güven tarafından ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’ne layık görüldü. Güven’in İskenderun fabrikasında gerçekleştirilen ödül törenine Güven Genel Müdürü Cemil Kirmit, Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit ve Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay katıldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay, müşterilerinin lastik seçimlerinde ilk tercih olma hedefiyle çalıştıklarına ve bu doğrultuda güçlü ve uzun soluklu iş ortaklıkları kurduklarına değinerek, şunları söyledi: “Brisa, 30 yıla yaklaşan deneyimiyle başarılı bir sanayi şirketinden müşterilerine değer katan bir yenilikçilik şirketine dönüşme yolunda hızla ilerliyor. Bu doğrultuda kaliteli ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizin hedeflerine katkı sağlayacak şekilde kendi ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz hizmetlerimizle de iş ortaklarımıza beklentilerinin ötesinde bir değer sunuyoruz. Bu doğrultuda Güven tarafından layık görüldüğümüz ‘En İyi Tedarikçi’ ödülü de bu anlayışımızın ve başarımızın önemli bir göstergesi. İşbirliğimizin uzun yıllar daha güçlenerek devam etmesini temenni ediyoruz.

Güven adına konuşan Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit ise düşüncelerini şöyle ifade etti: “Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Güven 2016 En İyi Tedarikçi Ödülü’nü, ürünlerini kullanmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Brisa’ya veriyoruz. Güven, yaklaşık 20 yıldır Brisa’nın ürettiği lastikleri kullanarak, dünyanın birçok ülkesine silobas, damper, transmikser ve treyler ürünlerini ihraç ediyor. Biz bu ödülü aslında, Brisa’nın tartışılmaz ürün kalitesine, sağlamlığına, lojistik ihtiyaçlarımızın eş zamanlı olarak karşılanmasına ve de kendilerinden aldığımız koşulsuz Ar-Ge desteğine veriyoruz.

Brisa’ya Güven’den ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’
Brisa’ya Güven’den ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz