Ankaralı firmaların tercihi Iveco

0
2705

2017 yılına hızlı giren Iveco’nun Ankara yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, Ankara’nın önde gelen firmalarından Merkez Prefabrik’e iki adet Iveco Trakker 6X4 çekici ve AYK Endüstri’ye bir adet Stralis Hi-Road çekici teslim etti.

Iveco’nun yetkili satıcılarından Özgözde Otomotiv, Ankara OSTİM tesislerinde yapılan bir tören ile Merkez Prefabrik firmasına iki adet Trakker AT 720T50 6×4 Euro 6 C çekici teslimatı gerçekleştirdi.

Ankara ve bölgesine 16 adet çift çeker çekici ile hizmet veren ve Ankara’nın önde gelen beton blok firmalarından olan Merkez Prefabrik Yapı Sanayi, bu teslimatla birlikte ilk Iveco Trakker çekicilerini satın almış oldu. Teslimat törenine katılan firmanın genel müdürü Bayram Ersoy ve diğer yetkililer, Iveco Trakker 6×4 çift çeker çekici tercih sebeplerini 500 beygir gücündeki araçların performansına oranla yakıt tüketiminin düşük olması ve Trakker çekicilerin hem arazi hem de karayolu görevlerinde uygun bir seçenek sunması olarak açıkladılar. Özgözde Otomotiv yetkilileri de Merkez Prefabrik’i satış sonrası hizmetlerde yalnız bırakmayacaklarını ifade ettiler.

Özgözde Otomotiv ayrıca AYK Endüstri firmasına bir adet Stralis Hi-Road Euro 6 çekici teslim etti. Ankara ve bölgesine 47 adet çekici ile hizmet veren ve Ankara’nın önde gelen silobas nakliye firmalarından olan AYK Endüstri Yapı Kimyasalları firması, ilk Iveco Stralis çekicilerini 2013 yılında almış ve 2014, 2015 ve 2016 yıllarında filosunu Iveco ile güçlendirmeye devam etmişti.

Özgözde Otomotiv, Ankara OSTİM tesislerinde yapılan bir tören ile Merkez Prefabrik firmasına iki adet Trakker AT 720T50 6×4 Euro 6 C çekici teslimatı gerçekleştirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz