Panpet Taşımacılık, filosunu IVECO S-WAY ile güçlendirdi

0
3432
IVECO-PANPET
Panpet Taşımacılık, filosunu 5 adet IVECO S-WAY çekici ile güçlendirdi.

IVECO yetkili satıcısı Gülsoylar, Kayseri Şeker Fabrikası‘nın iştiraki olan Panpet Taşımacılık’a satışını gerçekleştirdiği 5 adet IVECO S-WAY çekiciyi teslim etti.

5 adet IVECO S-WAY AS440S51 TP çekicinin teslim edildiği törene Panpet Genel Müdürü İnanç Kızılyazı, Panpet Ticaret Şefi Şenol Öğretir, Panpet Kademe İkmal Sorumlusu Emre Doğan, IVECO yetkili satıcısı Gülsoylar Yönetim Kurulu Başkanı Candan Gülsoy ve Satış Müdürü Doğan Şahin katıldı.

510 beygirlik motora ve AS geniş ve yüksek kabine sahip çekiciler, full donanım paket ile teslim edildi.

Panpet Petrol Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.’nin bağlı ortaklığı olarak Kayseri’de kuruldu. Şirketin ana faaliyet konusu, yurtiçi ve yurtdışı karayolu nakliye hizmeti, akaryakıt ürünlerinin perakende ve toptan satışı, şeker pancardan üretilmiş kristal şekerin toptan yurtiçi satışı, hayvan yemi olarak tüketilen melaslı pelet kuru küspe üretimi, hafriyat yükleme, taşıma ve boşaltma işleri. Sürekli olarak taşımacılık filosunu yenileyen Kayseri Şeker, Panpet çekici filosunu her sene daha da genç hale getiriyor.

Törende söz alan Gülsoylar Yönetim Kurulu Başkanı Candan Gülsoy, Panpet’in IVECO ile olan daha önceki olumlu deneyimlerinden yola çıkarak tercihini tekrar IVECO’dan yana kullanmasından dolayı çok memnun olduğunu söyledi. Tören sonrasında IVECO Kayseri yetkili satıcısı Gülsoylar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Candan Gülsoy, Panpet yetkililerine bir plaket takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here