IVECO Daily teslimatları devam ediyor

0
2336
Renault Trucks

IVECO Konya yetkili satıcısı Büyüksoylu Otomotiv tesislerinde düzenlenen bir tören ile, Kale Pazarlama firmasına 5 adet Daily 72C15 kamyon teslimatı gerçekleştirdi.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Kale Pazarlama Lojistik Müdürü Hüseyin Özyıldız, şirketlerinin “İstikbal ve Bellona” markalarının bölge dağıtıcısı olduklarını ve Daily modelini 4350 mm’lik uzun dingil mesafesi ve yakıt tüketiminden dolayı tercih ettiklerini belirtti. Hüseyin Özyıldız, 2013 yılında da 6 adet Daily 70C15 kamyon aldıklarını ve bu araçlardan olan memnuniyetlerinin tekrar IVECO’yu tercih etmelerinde etkili olduğunu dile getirdi.

Büyüksoylu Otomotiv Satış Müdürü Hakan Topbaş ise Kale Pazarlama’yı şimdiye kadar satış sonrası hizmetlerinde yalnız bırakmadıklarını ve bırakmayacaklarını ifade etti. Hakan Topbaş, Daily 7 ton kamyonlarda dört farklı dingil mesafesinin bulunduğunu ve istiap haddinin 4800 kg’ye kadar ulaştığını da sözlerine ekledi.

ESP 9 fren sistemine sahip Daily kamyonlarda dönüşte otomatik yanan sis farları, hava süspansiyonlu üç yönlü sürücü koltuğu gibi özellikler standart olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz