Petrol Ofisi’nde Selim Şiper dönemi

0
1467

Petrol Ofisi’nde CEO ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerine Selim Şiper getirildi.

Türkiye’de akaryakıt ve madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren Petrol Ofisi’nin ticari faaliyetleri; bin 700’ü aşkın akaryakıt istasyonu ile en büyük perakende istasyon ağını, 1 milyon metreküpü aşan toplam depolama sığasıyla en büyük akaryakıt depolama ve lojistik işletmesini kapsıyor.

Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi (Fortune 500 Türkiye sıralaması) konumundaki Petrol Ofisi’nin üst yönetimini üstlenen Selim Şiper, “Petrol Ofisi, pazar lideri ve halihazırda bu liderliğe yakışır nitelikler taşıyor. Petrol Ofisi’nin önümüzdeki dönemi; bu değerli niteliklerin daha da belirginleştiği, aralarına katılacak yeniliklerle daha da zenginleştiği bir süreç olacak. Petrol Ofisi, istikrarlı ve sağlıklı bir yapı ile hem nitelik hem de nicelik olarak daha da güçlenecek, daha da büyüyecek. Önümüzdeki dönem Petrol Ofisi’nin odağında müşteri olacak.” açıklamasında bulundu.

1984 yılında kariyerine Unilever’de başlayan Selim Şiper, sırasıyla Unisel Genel Müdürü ve Unilever Yönetim Kurulu Üyeliği, İpragaz’da CEO’luk ve SHV Energy Yönetim Kurulu Üyeliği ile Asya, Doğa Avrupa Bölge Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Petrol Ofisi CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Selim Şiper

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz