Afrika ve Ortadoğu için Renault Trucks T X-Port

0
84
renault-trucks-used-trucks-t-x-port_003
Renault Trucks, Bourg-en-Bresse’deki İkinci El Kamyon Fabrikası’ndan yeni bir model olan Renault Trucks T X-Port’u pazarlamaya başladı.

Renault Trucks, Bourg-en-Bresse’deki İkinci El Kamyon Fabrikası’ndan yeni bir model olan Renault Trucks T X-Port’u pazarlamaya başladı. 11 litrelik motorlu Renault Trucks T Euro 6’yı temel alan bu araç, Afrika ve Ortadoğu pazarları için Euro 3’e dönüştürüldü ve sertifikalandırıldı.

Adblue eklenmeden kullanılan bir ikinci el Euro 6 kamyon, telafi edilemeyecek şekilde hasar görecek ve yayımları bir Euro 0 araca eşdeğer olacaktır. Euro 3 ölçütünün yürürlükte olduğu Afrika kıtasında ve Ortadoğu’da çalışan müşterileri için Renault Trucks, T X-Port modelini geliştirdi. Bu model, bu pazarlarda zorunlu olan en yüksek seviyede kirlilik azaltımını sağlamak için Bourg-en-Bresse’deki İkinci El Kamyon Fabrikası’nın özel atölyelerinde katı endüstriyel süreçler kullanılarak Euro 3’e dönüştürülen bir Renault Trucks T Euro 6.

renault-trucks-used-trucks-t-x-port_004
11 litrelik motorlu Renault Trucks T Euro 6’yı temel alan bu araç, Afrika ve Ortadoğu pazarları için Euro 3’e dönüştürüldü ve sertifikalandırıldı.

Sağlam bir Euro 3 araç

Dönüşüm, Euro 6 parçalarının, yani susturucu ve AdBlue parçalarının sökülmesiyle başlıyor ve sökülen parçalar daha sonra üreticinin geri dönüşüm ağına gönderiliyor.

used-trucks-factory-renault-trucks-01
Renault Trucks T X-Port Bourg-en-Bresse’deki İkinci El Kamyon Fabrikası’nın özel atölyelerinde katı endüstriyel süreçler kullanılarak Euro 3’e dönüştürülen bir Renault Trucks T Euro 6.

Ardından İkinci El Kamyon Fabrikası’ndaki operatörler Euro 3 parçalarını ve güçlendirilmiş filtre sistemini takıyorlar. Aracın yeni özellikleri ile Renault Trucks ağı tarafından tanınmasını sağlamak için yazılım ve üreticinin dökümanları güncelleniyor.

renault-trucks-used-trucks-t-x-port_005
Hava ve dizel filtreleri, aracın yeni ortamına (topografi ve yerel olarak dağıtılan yakıtın özellikleri) uyarlanması için güçlendiriliyor. Yerden yükseklik önde 30 mm, arkada ise 20 mm artırılıyor.

Hava ve dizel filtreleri, aracın yeni ortamına (topografi ve yerel olarak dağıtılan yakıtın özellikleri) uyarlanması için güçlendiriliyor. Son olarak yerden yükseklik önde 30 mm, arkada ise 20 mm artırılıyor.

renault-trucks-used-trucks-t-x-port_06_01
Dönüşümden sonra Renault Trucks T X-Port’un yayım seviyesi ve motor performansı (güç ve tork) bağımsız uluslararası bir organizasyon olan UTAC tarafından sertifikalandırılıyor.

Dönüşümden sonra Renault Trucks T X-Port‘un yayım seviyesi ve motor performansı (güç ve tork) bağımsız uluslararası bir organizasyon olan UTAC tarafından sertifikalandırılıyor.

Araç yeni bir araçla aynı kalite süreçlerinden geçiyor.

renault-trucks-used-trucks-t-x-port_002
Euro 3 sertifikalı Renault Trucks T X-Port; motor, vites kutusu ve akslarla ilgili tüm sorunları kapsayan ve Afrika ve Ortadoğu’daki Renault Trucks satış ve servis merkezlerinde geçerli 12 aylık uluslararası üretici garantisiyle geliyor.

12 aylık uluslararası üretici garantisi

Euro 3 sertifikalı Renault Trucks T X-Port; motor, vites kutusu ve akslarla ilgili tüm sorunları kapsayan ve Afrika ve Ortadoğu’daki Renault Trucks satış ve servis merkezlerinde geçerli 12 aylık uluslararası üretici garantisiyle geliyor. T X-Port sadece Renault Trucks ağından elde edilebiliyor.

renault-trucks-used-trucks-t-x-port_001
T X-Port sadece Renault Trucks ağından elde edilebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here