Renault Trucks T 2019 ile konfor, yakıt tasarrufu ve düşük karbondioksit yayımı

0
534
Renault Trucks T 2019

Renault Trucks, T 2019 modelini satışa sunuyor. Yeni Euro 6 Step D motoru ile donatılan T 2019 sürümü, önceki modellere göre yakıt tüketimde ilave yüzde 3 tasarruf sağlıyor. Ayrıca araç, kabin içi ve sürücü konforunu artıran yeni donanımlarla donatılıyor.

Renault Trucks T High 520

Yakıt tüketimi ve karbondioksit yayımında yüzde 3 azalma

Renault Trucks T ve T yüksek kabinin 2019 sürümü, 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek yönetmeliğe uygun olan DTI 11 ve DTI 13 Euro 6 Step D motorlarla donatılıyor. Araçlar, daha yüksek dayanıklılık için yeni malzemelerden üretilen ileri nesil bir partikül filtresine sahip. Ayrıca, yedinci enjektör kaldırılırken bir Adblue kalite duyargası da ekleniyor.

Renault Trucks T 2019, yeni nesil bir Optivision sistemi ile geliştiriliyor. Vites değişimini optimize etmek için yol topografyasını kullanan bu öngörülü hız regülatörü, verileri artık doğrudan araçta depoluyor. Böylece GPS’in tünel gibi bilgi sağlayamadığı alanlarda bile bağlantı kaybolmadığından sürücü konforunu artırıyor. Aynı zamanda rota bilgisi daha kesinlik kazandığından sürücülerin yolculuğu daha iyi planlamasını sağlıyor.

Renault Trucks T 480

Diğer önemli bir özellik olarak uyarlanabilir Eco Hız Kontrol Sistemi, yeni ayarlarıyla daha az yakıt tüketimi sunuyor.

Bu yenilikler ve yeni donanımların bütünü, önceki modeller ile karşılaştırıldığında müşterilerin yüzde 3’lük ilave bir yakıt tasarrufu elde etmesini sağlıyor.

Renault Trucks T High 520

Geliştirilmiş kabin içi ve sürücü konforu

2019 model T serisi kabinlerinde yeni üst düzey kaplamalar kullanıldı.

Araç gösterge panosunda, siyah deri koltuklar ve yeni bir gri tavan döşemesiyle birlikte kapıların içinde karbon kaplama bulunuyor. Araç dışında, radyatör ızgarası ve kanat aynaları artık parlak siyah veya eloksallı turuncu gibi iki renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Sürücü kapısında yer alan Renault Trucks araç plakası, aracın adı, gücü ve motor özelliklerinin daha kolay görünür haliyle hazırlanıyor. Ayrıca, araç sahiplerinin diledikleri şekilde kişiselleştirebilecekleri özel bir boş bölümde bulunuyor.

Renault Trucks T ve T yüksek kabin 2019 çekici modelleri, satışa sunulmaya başladı.

Renault Trucks T High 520

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here