Ford Trucks, F Trucks’ı Çek Cumhuriyeti ithalatçısı olarak atadı

1
680

Ford Trucks, F Trucks’ı Ford Trucks ağır ticari taşıtların Çek Cumhuriyeti’ndeki resmi satıcısı olarak seçtiğini açıkladı. F Trucks, Auto In ve Kar Group’un bir ortak girişim firması.

Şirket, Prag’daki Ford Trucks müşterilerine satış, satış sonrası ve yedek parça hizmetleri sağlayacak. Ford Trucks, 2018 yılında F Trucks’ın açacağı beş yeni yerleşkesiyle birlikte Çek Cumhuriyeti’ndeki ağını genişletmeye devam edecek. Auto In, 15 yıldan fazla bir süredir dünyanın önde gelen otomotiv markalarını temsil ediyor ve Çek Cumhuriyeti’ndeki en büyük Ford satıcılarından biri konumunda. Kar Group ise lojistik, parça dağıtımı ve kamyon – otobüs sevislerini içeren geniş bir yelpazede iş yapıyor.

F Trucks, Prag’daki Ford Trucks müşterilerine satış, satış sonrası ve yedek parça hizmetleri sağlayacak. Ford Trucks, 2018 yılına kadar F Trucks’ın açacağı beş yeni yerleşkesiyle birlikte Çek Cumhuriyeti’ndeki ağını genişletmeye devam edecek.

Yeni ortaklık, Prag’da Corinthia Hotel’de düzenlenen bir basın etkinliği ile açıklandı ve kutlandı. Etkinliğe Auto In ve Kar Group’un kurucuları Milos Pavlicek ve Tomas Vratny, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman ve Çekya Ülke Müdürü Armağan Hazar’ın yanı sıra Ford Trucks, Auto In ve Kar Group temsilcileri ve diğer konuklar katıldı.

Ford Trucks Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İki profesyonel iş grubuyla ilk ilişki kurduğumuzdan bu yana, her iki tarafın da aynı iş vizyonunu paylaştığını ve gelecekte birbirimize iyi ortaklar olacağımızı anladık. Ortağımız F Trucks ile birlikte yeni ağır ticari taşıt yelpazemizi Çek Cumhuriyeti’nde ilk kez sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Ortaklarımız başarılı Ford işini Ford Trucks distribütörlüğü ile genişletecekler ve binek otomobilden ağır ticari taşıtlara kadar geniş bir ürün yelpazesinde müşterilere hizmet verecekler. Yeni ortağımız F Trucks ile birlikte, en üst seviyede müşteri hizmetini sağlamayı ve satış servis ve yedek parça alanlarında geniş olanaklarla rekabetçi satış sonrası çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz. F Trucks’ın Çek Cumhuriyeti’nde markamızı en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum.

Auto In ve Kar Group’un kurucuları Milos Pavlicek ve Tomas Vratny, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman ve Çekya Ülke Müdürü Armağan Hazar açılş töreninde hazır bulundular.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here