7 Lojistik, Tırsan ile filosunu güçlendirdi

0
911
Tirsan-7-Lojistik-Gorsel

Tırsan Perdeli Mega yarı treylerler, 7 Lojistik Hizmetler’in de tercihi oldu. Firma yeni yatırımıyla altyapısını kuvvetlendirirken farklı müşteri ihtiyaçlarını artık tek elden çözecek.

7 Lojistik Hizmetler, taşımacılık operasyonlarını hızlı, kolay ve en güvenli şekilde gerçekleştirmek için filosuna 10 adet Tırsan Perdeli Mega yarı treyler kattı. Tırsan Adapazarı üretim tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç, 7 Lojistik Hizmetler A.Ş Genel Müdürü E. Gökçe Dinçyoldaş ve Filo ve Operasyon Müdürü Şafak Çakmak katıldı.

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç, teslimat töreninde yaptığı konuşmada sundukları çözümlerle müşterilerinin işlerini kolaylaştırdıklarını belirterek, Tırsan Perdeli Mega araçların sahip olduğu kayar çatı ve çatı kaydırma özelliği sayesine taşımacılık operasyonlarında hızlı yükleme ve boşaltma olanağı sağladıklarının altını çizdi. Erkoç, Perdeli Mega’ların televre üzerindeki 236 adet yük bağlama noktası sayesinde 500’den fazla yükleme kombinasyonu sunduğunu ve bir takım gibi çalıştığını dile getirdi.

7 Lojistik Hizmetler A.Ş Genel Müdürü E. Gökçe Dinçyoldaş ise yaptığı açıklamada Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli treylerine yatırım yaptıklarını ifade etti. Otomotiv, gıda ve hassas paketli ürünlerin taşımalarını yaptıklarının bilgisini veren Dinçyoldaş, “Farklı sektörlerden firmalara hizmet veriyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçları çok farklı. Filomuza kattığımız Tırsan Perdeli Mega’lar farklı ihtiyaçları tek elden çözebilmemizi sağlayacak.” dedi. Müşteri beklentilerinin karşılanması noktasında yaptıkları yatırımla altyapılarını güçlendirdiklerini kaydeden Dinçyoldaş, bu sayede sektördeki rekabet güçlerini ve müşteri memnuniyetini artıracaklarını ifade etti.

Tırsan Perdeli Mega

Emniyetli bir şekilde yük taşınabilmesi için televre üzerindeki her biri 2.5 ton sığalı toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan yük sabitleme halkalarına, patentli K-fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük güvenlik sertifikasına sahip olan Tırsan Perdeli Mega, ADR’ye yüzde 100 uyumlu.

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde iki farklı iç net seçeneği, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesindeyse hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Perdeli Mega, müşterilerine azami verimlilik sağlıyor. 7.2 ton forklift dingil yüküne dayanıklı tabanı sayesinde rampa yüklemelerinde azami taban dayanımı sağlanıyor. Öte yandan şasi ve çelik aksamların çinko tri-elektron metodu ile kataforez (KTL) kaplanması sayesinde 10 yıl pas yürümezlik garantisi sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here