Semih Lojistik, filosunu DAF ile güçlendirdi

0
2292
Renault Trucks

Semih Lojistik, 10 adet DAF XF 480 Super Space Cab LD araçlarını Bursa Ağır Vasıta’da düzenlenen bir törenle teslim aldı. Tören, Semih Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı  Güngör Bulut, Daf Trucks Türkiye Bölge Müdürü Atakan Özer , Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Tayfun Karahasan , Satış Müdürü Şener Mutlu ve Satış Uzmanı Fahri Bayram’ın katılımı ile gerçekleşti.

Semih Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Bulut, gerçekleşen teslimat töreninde DAF’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “Öncelikle yüksek motor gücü ile mükemmel sürüş performansı sunan DAF çekicilerinin uzun ömürlü olması öncelikli tercih nedenimizdir. Yenilenen DAF çekicilerin Traxon şanzıman ve düşük tahvil oranları seçeneklerinin eski araçlarına göre çok daha fazla yakıt tasarrufu sağladığını, yeni araçlardan bu neden ile de ciddi memnuniyet duyduklarını belirttiler. Ayrıca ikinci el değerinin yüksekliği, araçların sağlamlığı ve DAF çekicilerinin sahip olduğu geniş servis ağı ve sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerde tercih önceliğimizi belirlemiştir.”

1976 yılında kurulan ve filosunda 34 adet DAF çekici bulunan Semih Lojistik Düzce-Kaynaşlı merkezli olup, ulusal, parsiyel, komple dağıtım ve tekstil taşımacılığı alanında müşterilerine hizmet veriyor. Ayrıca ADR taşımacılığı yapan firma, yurtiçi taşımacılığın yanı sıra yurtdışında da Avusturya, Almanya, Hollanda, Belçika, İsviçre ve Danimarka ülkelerine de lojistik hizmeti sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz