Barankaya İnşaat yeni yatırımında MAN’ı tercih etti

0
4332
Renault Trucks

Türkiye inşaat sektöründe 24 yıldır hizmet veren Barankaya İnşaat, araç filosunu güçlendirmek için gerçekleştirdiği beş araçlık yatırımında MAN’ı tercih etti. Barankaya İnşaat’ın aldığı 5 adet TGS 41.420 8×4 damper aracı, İzmir’de Barankaya inşaat tesislerinde gerçekleştirilen bir törenle teslim edildi.

Barankaya Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kaya’nın evsahipliğinde gerçekleşen teslimat töreninde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Ataç Şeran ile Şensan İzmir Şube Müdürü Ahmet Demir de hazır bulundu.

Barankaya İnşaat’ın inşaat, taahhüt, geoteknı̇k ve temel kazık ı̇şlerı̇ ile hazır beton gibi hizmetleri ile bugüne kadar çok çeşitli ve birçok projeyi hayata geçirdiğine vurgu yapan Barankaya Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kaya, “Barankaya İnşaat’ın imza attığı tüm bu başarılarının altında, 3 bin kişiye ulaşan çalışanı ile modern ve kaliteli araç parkının da hiç şüphesiz çok önemli bir yeri bulunuyor. Biz de beş araçlık son yatırımımızda, gerek performanstan dayanıklılığa, sunduğu konfordan kaliteye gerekse Euro 6C ile daha da belirginleşen yakıt tasarrufundan, düşük işletme giderlerine kadar birçok özelliği ile MAN’ı tercih ettik.” dedi.

MAN’ın üretim ve mühendislik odaklı bir şirket olarak 250 yılı aşkın bir süredir dahi iyi, daha dayanıklı, daha teknolojik, daha verimli ve daha kaliteli araçları hedefleyerek geliştirmeler yaptığına dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Ataç Şeran da, “Bu yaklaşımla üretilen MAN araçları da, doğal olarak bulundukları dilimlerin premium sınıflarını oluşturuyorlar. MAN’ın üstün nitelikleri ile zengin araç modelleri, mevcut tüm ihtiyaçları fazlasıyla karşılamak üzere üretiliyorlar. Bu doğrultuda madencilik, şantiye kullanımı gibi en zorlu alanlarda da hiç şüphesiz MAN araçları her açıdan en iyi performansı sunan araçlardır.” şekilnde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz