Fevzi Gandur Lojistik, üç adet DAF CF aldı

1
141109
DAF-CF-FEVZI-GANDUR

DAF Trucks Türkiye bayisi Glokal Motorlu Araçlar A.Ş., 2017 yılı teslimatlarına devam ediyor. Sektörün önde gelen firmalarından Fevzi Gandur Lojistik A.Ş., üç adet araç yatırımı için DAF CF 460 Super Space Cab’i seçti.

Firma yetkilisi Faik Burak Efe; hepsi öz mal 35 çekici ve 42 yarı ile tüm Avrupa ülkelerine taşıma hizmeti verdiklerini belirterek, hedeflerinin 2017 yılında 70 araçlık filoya, 2018 yılında ise 120 adetlik bir filoya ulaşmak olduğunu açıkladı.

Tüm markalara satın alma sürecinde eşit yaklaştıklarını ve uzun değerlendirmelerin sonucunda DAF markasına yatırım yapmaya karar verdiklerini kaydeden Efe, operasyonal maliyetleri en aza indirmenin en büyük etkenlerinden birinin sürücülerin konfor ve güvenliğini artırmak olduğunu vurgulayarak, DAF ile bunu gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi.

Nakiye firmaları için sürücülerin önemine vurgu yapan Glokal Motorlu Araçlar Satış Müdürü Alperöz, konforlu sürücünün en düşük yakıt tüketimi, en düşük operasyonel maliyet, temiz ve bakımlı araç ve en önemlisi güleryüz ve işine sahip çıkma anlamına geldiğini söyledi. DAF marka araçlarda azami sürücü konforu ile birlikte en verimli filo maliyetleri sağlayacak donanımları sunduklarını dile getiren Alperöz, bu doğrultuda Fevzi Gandur firması ile ticari birliktelik yapmış olmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Fevzi Gandur Hadımköy tesislerinde 8 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen teslimat törenine DAF Trucks Bölge Satış Müdürü Ali Güler, Yedek Parça Müdürü Mehmet Ayaz, Glokal Motorlu Araçlar Satış Müdürü Soner Alperöz, Bölge Satış Yöneticisi Yasin Tiryaki ve Fevzi Gandur Lojistik A.Ş. Filo Yöneticisi Faik Burak Efe katıldı.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz