Mercedes-Benz Türk’ten Seç Turizm’e 8 adet Tourismo 16 RHD 2+1

0
2477

Seç Turizm, 8 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs alımı gerçekleştirdi.

Türkiye’de şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Seç Turizm, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Has Otomotiv’den 8 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs satın alarak tercihini uzun bir aradan sonra yine Mercedes-Benz’den yana yaptı. Şirket, satın aldığı 8 adet otobüsün ikinci partisi olan 4 adedini de teslim alarak filosundaki otobüs sayısını 53 adede çıkardı.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Genel Müdür Turan Dik, Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban ve Seç Şirketler Grubu Başkanı Ömer Konukoğlu katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, tören sırasında yaptığı konuşmada “50’nci yılımızı kutladığımız bu senede bugün Mercedes-Benz Türk otobüs satış bölümü için çok önemli bir gün. Çok değerli misafirimiz Seç Şirketler Grubu Başkanı Ömer Konukoğlu bizimle. Sadece Gaziantep’in değil Türkiye’nin en önemli karayolu taşıma firmalarından Seç Turizm’e 4 adet Tourismo 16 RHD 2+1 teslim ederek 8 adet Tourismo 16 RHD 2+1 teslimatını tamamlamak üzere bir aradayız. Seç Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bey’e markamıza gösterdiği ilgi için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Seç Turizm Mercedes-Benz’i seçerek kaliteyi, yakıt tasarrufunu ve uzun bir aradan sonra yuvaya geri dönmeyi seçti. Bu seçimin kendilerine hayırlı ve uğurlu olmasını, bol kazançlar getirmesini diliyorum. Gösterdikleri büyük emek için Has Otomotiv, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ve BusStore ekiplerine de ayrıca çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali konuşmasında, “Seç Şirketler Grubu Başkanı Ömer Konukoğlu’nun da katılımıyla sadece Gaziantep’in değil, Türkiye’nin en köklü karayolu taşıma firmalarından Seç Turizm’e 8 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 satışı gerçekleştirdik. Bugün teslim edeceğimiz 4 otobüs ile birlikte 8 araçlık teslimatı tamamlamış oluyoruz. Ömer Bey’i bu kararlarından dolayı tebrik ediyorum ve otobüslerin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Seç Şirketler Grubu Başkanı Ömer Konukoğlu ise, “1972 yılında babam Sait Konukoğlu tek başına Seç Turizm‘i kurdu. Biz 45 yıllık, Mercedes-Benz Türk 50 yıllık bir şirket. 30 yıl boyunca Mercedes-Benz marka araçlar kullandık. 15 yıl aradan sonra tekrar Mercedes-Benz ailesi ile birlikteyiz. Filomuzdaki 53 özmal otobüsün 8 tanesi Mercedes-Benz. Benim gönlüm tüm filonun Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşmasından yana ve bu yönde planlarımız var. Mercedes-Benz Türk ve Has Otomotiv’in değerli yöneticilerin bu işbirliğinde katkıları çok büyük.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz