Altaş Temizlik de Otokar Atlas’ı seçti

0
2413
Renault Trucks

Hafif kamyon sınıfında donanım özellikleri, yük taşıma sığası, sürüş konforu ve düşük işletme giderleri ile dikkat çeken Otokar Atlas, Altaş Temizlik’in de tercihi oldu. Yol süpürme aracı olarak kullanılacak iki adet Otokar Atlas’ın teslimatı Otokar bayi Gaziantepli Kardeşler tarafından gerçekleştirildi.

Otokar, hafif kamyon sınıfındaki aracı Atlas ile farklı iş kollarındaki işletmelerin yükünü hafifletmeye devam ediyor. Türkiye’de birçok bölgede çöp toplama ve nakli, cadde ve sokakların temizlenmesi, konteynerlerin yıkanıp dezenfekte edilmesi gibi atık yönetimi konusunda belediyelerin iş ortağı konumunda olan Altaş Temizlik, filosunu iki adet Atlas ile güçlendirdi. Yol süpürme aracı olarak kullanılacak Otokar Atlas, Otokar bayi Gaziantepli Kardeşler’in Kamyon Bölge Satış Müdürü Gökhan Aytemiz tarafından Altaş Temizlik Satınalma Sorumlusu Barış Balcan’a teslim edildi.

Müşteri beklentileri doğrultusunda üretilen Otokar Atlas‘ı dış ve iç tasarımının yanı sıra sahip olduğu güçlü Euro 6 motoruyla beğendiklerini dile getiren Altaş Temizlik Satınalma Sorumlusu Barış Balcan, Atlas’ın gelişmiş güvenlik özellikleri ve düşük bakım giderleriyle de ön plana çıktığını söyledi.

Performans, güvenlik ve konfor bir arada

Adını mitolojide gök kubbeyi omuzlarında taşıyan güçlü kahraman Atlas’tan alan Otokar Atlas, ABS, elektronik denge kontrolü (ESC), tam havalı fren sistemi ve geniş iz mesafesi ile yüksek güvenlik sunuyor. Yenilenen iç kabini ile konforu artan Otokar Atlas, şerit takip sistemi LDWS ile sürücüleri yolculukları esnasında şerit dışına çıkmaları durumunda uyararak güvenliği üst düzeye çıkarıyor. Farklı ihtiyaçlara göre iki farklı uzunluk seçeneğine sahip olan Atlas, aynı zamanda hız sabitleme sistemini standart olarak sunuyor. Otokar Atlas, yokuş kalkış desteği (HSA) ile sürücülerin dik rampalarda aracı geri kaydırmadan yola devam etmelerini de sağlıyor.

Kullanıcı konforu için pek çok ayrıntıya sahip Atlas, direksiyon üstü kontrol düğmeleri, yol bilgisayarı, geniş torpido gözleri, yenilenen orta konsolu, koltuk kumaşı ve dikiz aynalarıyla da dikkat çekiyor. LED sinyali ve sis lambalarıyla modern dış görünüme sahip Otokar Atlas, ayarlanabilir farları ile sürücüsüne daha iyi görüş sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz