Pamukkale ve BelKo Air’e Mercedes-Benz Tourismo

0
2661
Renault Trucks

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Egemer tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Süleyman Cenit ve Ahmet Onay’a teslim edildi. Teslimat sırasında Süleyman Cenit ve Ahmet Onay, Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1’i tercih etmelerinin nedeni olarak yüksek yakıt ekonomisini gösterdiler. Ayrıca filolarına daha önceden eklenen Mercedes-Benz otobüslerin hiçbir sorunla karşılaşmamış olmasını karar vermelerini sağlayan bir diğer etken olarak dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler Ankara tarafından BelKo Air’e satışı gerçekleşen altı adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Mengerler Ankara Otobüs Satış Müdürü Şenay Güngör tarafından şirket yetkilileri Hasan Bilgili, İsmet Bilgili ve Sami Canpolat’a teslim edildi. Ankara Esenboğa Havaalanı taşımacılığını yapan BelKo Air adına altı adet 54 kişilik Tourismo 16 RHD otobüsleri Hasan Bilgili tesim aldı. Teslimat sırasında bir konuşma yapan Hasan Bilgili, 2018 yılında da yatırımlarına Tourismo araçlar ile devam edeceklerini belirterek, Tourismo’yu ekonomik yakıt sarfiyatı ve dayanıklılığından ötürü tercih ettiklerini dile getirdi. Diğer firma yetkilileri de Mercedes-Benz kalitesine duydukları güvenden dolayı Ankara’nın ve Ankara halkının her şeyin en iyisine layık oldukları düşüncesiyle tercihlerinin bir kez daha Mercedes-Benz’den yana olduğunu ifade ettiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Egemer tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Süleyman Cenit ve Ahmet Onay’a teslim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz