2017’nin ilk Neoplan Cityliner’ı Eslem Turizm’e teslim edildi

1
2685

Eslem Turizm, filosunu Neoplan Cityliner ile genişletti. 2017 yılının ilk Neoplan Cityliner teslimatına Eslem Turizm yetkilileri Volkan Emrelli ve Hakan Emrelli’nin yanı sıra MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’den Bölge Satış Yöneticisi Önsel Demircioğlu, 2. El satış Uzmanı Aydın Çakmak, Otobüs Teslimat Sorumlusu Salih Cabas ile finansmanı sağlayan VDF’den Tuğrul Aykın katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Volkan Emrelli, “Filomuza yeni araç alımında Neoplan Cityliner’ı tercih etmemizin nedeni, otobüsün üstün niteliklerinin yanı sıra düşük işletme maliyetleri, yaygın ve rekabetçi satış sonrası hizmetler ve MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yetkililerinin pozitif ve samimi yaklaşımları olmuştur.” dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Önsel Demircioğlu ise, “Neoplan Cityliner, sunduğu yüksek kalite, üst düzey konfor, ileri teknoloji ile diğer Neoplan modelleriyle birlikte yolcu otobüslerinin premium aracı konumundadır. Tüm Neoplan otobüslerle birlikte bugün 2017’nin ilk teslimatını gerçekleştirdiğimiz Cityliner’ın da Türkiye’de, Ankara’daki bu tesislerimizde üretilmesinin ayrı bir gururunu yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

MAN_Eslem_Turizm
MAN Eslem Turizm teslimat töreni

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz