Mercedes-Benz otobüs teslimatları

0
2312

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne iki adet Mercedes-Benz Conecto satışı gerçekleştirildi. Araçlar, Mercedes-Benz Türk tarafından Ekrem Balaç, Mükerrem Balaç ve Baki Balaç’a teslim edildi. Teslimat esnasında Conecto otobüslerin müşteri dostu yakıt performansına ve yüksek konforuna vurgu yapıldı. Ekrem Balaç, Conecto otobüsleri düşük işletme maliyetlerine sahip olması ve değişmeyen kalitesinden dolayı tercih ettiklerini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk bayi Hasmer tarafından Çağdaş Güven’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Orhan Çayır’a teslim edildi. Teslimat esnasında, geliştirilen yeni teknolojiler sayesinde Tourismo araçları kullananların yolculuk sırasında yakıttan oldukça tasarruf ettiği dile getirildi. Çağdaş Güven yetkilileri, Mercedes-Benz kalitesine güvendiklerini ve yapmış oldukları yatırımdan hiç şüphe etmediklerini dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk tarafından Siirt İl Özel İdaresi’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Siirt İl Özel İdaresi yetkililerine teslim edildi. Yetkililer, Tourismo 15 RHD aracını seçerken yüksek kalitesini ve yüksek yakıt tasarrufu özelliklerini göz önünde bulundurduklarını dile getirdiler. Teslimat sırasında, Tourismo 15 araçların yüksek ikinci el değerine de vurgu yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz