OYDER Otomotiv Kongresi

1
1238
OYDER Başkanı Murat Şahsuvaroğlu
Renault Trucks

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği’nin (OYDER) her yıl gerçekleştirdiği Otomotiv Kongresi bu yıl Yeni Dönem” Otomotiv Perakendeciliği temasıyla 11 Nisan 2018 Çarşamba günü düzenlenecek. Sekizinci kez düzenlenecek kongrede Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci konuşmacı olarak yer alacak.

Kongrede ayrıca Cox Automotive – Avrupa Kıdemli Satış ve Pazarlama Direktörü Sebastian Fuchs, “Otomotiv Perakendeciliğine Etki Eden Yeni Teknolojiler” konulu bir konferans verecek. Konferansın ardından, Borusan Manheim Genel Müdürü Zafer Terzioğlu da otomobil ticaretinde takas uygulamaları konusundaki bir konuşma yapacak.

Driving Sales Kurucu ve CEO’su Jarred Hamilton’un dünyadaki yeni eğilimleri aktaracağı konuşmasının sonrasında ise Habertürk Gazetesi Otomotiv Editörü Hakan Özenen’in moderatörlüğünde Renault Mais CEO ve Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş, Tofaş Genel Müdürü Cengiz Eroldu ve Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün’ün katılacağı “Dünyada Otomotiv Perakendeciliği” konusu da özel bir panelde tüm yönleriyle ele alınacak.

OYDER Kongresi’nde ayrıca Koç Finansman A.Ş. Genel Müdürü Pınar Kitapçı, Fütürist Ufuk Tarhan ve Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu da birer konuşma yapacak.

Murat Şahsuvaroğlu “Geleceğe Işık Tutmalıyız”

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, otomotiv yetkili satıcılık müessesesinin de diğer tüm sektörler gibi geleceğe şimdiden hazırlanması gerektiğinin altını altını çizerek “Burada sadakat öne çıkıyor. Otomotiv Perakendeciliğinde Sadakatin Gücü’nü her yönüyle ele alacağımız kongremiz, sektörümüze yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz