HC Lojistik’e Tırsan Brandalı Multi Ride

0
380
Tırsan Brandalı Multi Ride
Tırsan, HC Lojistik’e 6 adet Tırsan Brandalı Multi Ride araç teslim etti.
Renault Trucks

Tırsan, Türkiye’den Avrupa’ya, Ortadoğu’ya ve Asya’ya lojistik hizmeti sunan Kayseri’nin önde gelen firmalarından HC Lojistik’e 6 adet Tırsan Brandalı Multi Ride araç teslim etti.

Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimatlara hız kesmeden devam eden Tırsan‘ın Multi Ride treylerlerinin teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, HC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cingöz ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tam 46 yıldır müşterilerimizi dinleyerek; yaptığımız her işe değer katıyor, en uygun koşulları sağlıyor, sürekli geliştiriyor ve üretmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra sektörün değişen ihtiyaçları doğrultusunda en verimli ve en kaliteli çözümü sunmak için durmadan çalışıyor, yurtiçi ve yurtdışında her sektörden müşterimizin rekabet gücünü artırıyoruz. Kayseri’nin öncü lojistik firmalarından HC Lojistik ile uzun yıllara dayanan başarılı bir işbirliği içerisindeyiz, daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

Tırsan araçları ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz

HC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cingöz, gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada “15 yılı aşkın süredir uzman ekiplerimiz ile karayolu, havayolu, demiryolu ve denizyolu gibi temel taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, geriye dönük lojistik, proje kargo taşımacılığı, intermodal taşımacılık ve fuar organizasyon taşımacılığını en uygun sürede karşılamaya yönelik faaliyetler sürdürüyoruz.” dedi.

Cingöz, sözlerine şu şekilde devam etti: “Filomuza yeni katmış olduğumuz Tenteli Perdeli Multi Ride treylerleri, üzerlerinde bulunan çift seviyeli süspansiyon sistemi sayesinde filomuzdaki farklı lastik ve beşinci teker yüksekliklerine sahip çekicilerle kullanabiliyoruz bu da bizim için büyük avantaj. Ayrıca treylerde bulunan 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemi ve Code XL yük emniyet sertifikası sayesinde, operasyonlarımızı kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Böylece maksimum operasyonel verimlilik sağlıyor, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz.” Tırsan’ın satış sonrası hizmetlerine de dikkat çeken Hamit Cingöz, “Uzun yıllardır, Tırsan ile aramızda güçlü bir iş ortaklığı bulunmaktadır. Tırsan, sahip olduğu geniş servis ağı ve bünyesindeki güçlü ve deneyimli uzman kadrosu ile firmamıza her daim kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Buda firmamız için oldukça memnuniyet verici.” İfadelerinde kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here