Göçmen Börekçisi, Otokar Atlas’ı seçti

2
2062
Renault Trucks


Otokar Atlas, gıda sektöründe en hızlı büyüyen 100 firma arasında yer alan Göçmen Börekçisi’nin de tercihi oldu. Kocaeli başta olmak üzere Türkiye genelindeki 73 bayisi ile büyümesini sürdüren Göçmen Börekçisi, lezzetlerinin dağıtımını filosuna kattığı iki adet Otokar Atlas ile gerçekleştirecek.

Otokar Atlas, gıda sektörünün en hızlı büyüyen 100 firma arasında yer alan Göçmen Börekçisi’nin de tercihi oldu. Kocaeli Körfez’de küçük bir dükkân ile başlayan lezzet yolculuğunu bugün Türkiye genelinde 73 bayi ile sürdüren Göçmen Börekçisi, filosunu iki adet Otokar Atlas ile güçlendirdi. Otokar Atlas‘ın teslimat töreni, Göçmen Börekçisi Yönetim Kurulu Başkanı İlker Can Dönmez, firma yetkilileri Mustafa Sağlam ve Şafak Akın‘ın yanı sıra Otokar bayi Gaziantepli Kardeşler Satış Müdürü Mehmet Özkara ve Bölge Satış Müdürü Çağatay Paça’nın katılımı ile gerçekleşti.

Teslimat töreninde toplum sağlığı açısından hijyenik ve kaliteli malzemeler kullanılarak gıda mevzuatına uygun olarak üretilen ürünlerinin güvenli bir şekilde ulaştırılmasının önemine değinen Göçmen Börekçisi Yönetim Kurulu Başkanı İlker Can Dönmez, Otokar Atlas’ı güçlü motoru, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansının yanı sıra düşük bakım giderleri nedeniyle tercih ettiklerini dile getirdi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz