Mercedes-Benz ve Setra otobüs teslimatları

0
2960
Renault Trucks

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Gaziantep tarafından Ben Turizm’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Yunus Dal ve Doğan Özdeniz’e teslim edildi. Ben Turizm yetkilileri, Tourismo 16 otobüslerindeki teknoloji ve konforun kendilerini oldukça etkilediğini ifade ettiler. Teslimat sırasında Tourismo 16’nın sahip olduğu düşük işletme maliyetleri ve Mercedes güvencesi başlıca tercih nedenleri olarak gösterildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Gaziantep tarafından Hatay SAS Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Setra S517 SHD, Ramazan Hüzmeli’ye teslim edildi. Daha önce de Setra S517’i tercih eden Hatay SAS Turizm, otobüsün sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip olmasının önemli tercih nedenleri arasında olduğunu belirtti. Teslimat sırasında, Setra S517’nin şık iç-dış tasarımına ve yolculara sağladığı yüksek konfora vurgu yapıldı.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Ömer Kara ve İsmail Kara’ya teslim edildi. Teslimat esnasında, Conecto otobüslerinin müşteri dostu yakıt performansına ve düşük işletme maliyetine vurgu yapıldı. Müşteri, Mercedes kalitesine duyduğu güven nedeniyle tercihini yine Conecto’dan yana kullandığını dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz