Ford Trucks Çekici Serisi’nde “0 faiz” fırsatı devam ediyor

1
1430
Renault Trucks


Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, temmuz ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Ford Trucks Çekici Serisi modellerinde 200 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faiz veya 50 bin Euro, 24 ay, yüzde 0 faiz destekli iki kredi kampanyası temmuz ayında Ford Trucks müşterilerini bekliyor.

Yeni Ford Trucks Çekici Serisi’nde 120 bin km’ye uzatılmış bakım aralığı

Ford Trucks Çekici Serisi, gücü 480 beygire, azami torku ise 2500 Nm’ye kadar çıkabilen Euro 6 ölçütündeki Ecotorq motorlarla donatılıyor. Ford Trucks Çekici Serisi, yüzde 20 daha yüksek torkun yanı sıra iki katına çıkartılan bakım aralığı sayesinde yüzde 25 daha düşük işletim maliyetleri sunuyor. Çekici serisinde 120 bin km’ye kadar uzatılmış bakım aralığı ile müşteriler, lojistik sektöründeki son derece rekabetçi bir bakım aralığına sahip oluyor. Ford Trucks Çekici Serisi yakıt ekonomisinde, bir önceki modele göre, yüzde 8.5 iyileşme sağladığı bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan yol testleri ile kanıtlandı. Ford Trucks, çekici modellerinde motor gücünün yanı sıra frenleme konusunda da önemli iyileştirmeler sağlıyor. Bir önceki nesle göre 7 kat daha güçlü frenleme sistemine sahip Ford Trucks Çekici Serisi, 400 KW’lık motor frenine ek olarak 600 KW’lık Intarder seçeneği de sunuyor. Toplamda ulaşılan 1000 KW’lık frenleme gücü, Ford Trucks serilerinde yol seyri kadar frenlemeye de verilen önemi ortaya koyuyor. Ford Trucks Çekici Serisi; Şerit Takip, Aktif Acil Durum Frenleme ve Geliştirilmiş Ek Fren Sistemleri gibi yeni teknolojiler ile güvenliği artırıyor.

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 4443673 no’lu çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz