Delta-Truck, Ford Trucks Slovakya distribütörü oldu

1
1163

Ortadoğu, Kuzey ve Sahra Altı Afrika, Rusya, Türk Cumhuriyetleri ile Avrupa’da büyümesine devam eden Ford Trucks, Slovakya’daki operasyonları için resmi distribütörü olarak Delta-Truck’ı seçtiğini duyurdu. Avrupa’daki büyüme planlarının önemli bir adımı olarak Slovakya’daki bu anlaşma ile Ford Trucks, Slovakya’daki müşterilerine kamyon satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada sunacak.

55 yılı aşkın kamyon üretim tecrübesini, farklı ihracat pazarlarına özel ürün geliştirme yeteneği ile birleştiren Ford Trucks, Slovakya’da Delta-Truck işbirliğiyle açılan ilk tesisini Sheraton Bratislava’da gerçekleştirilen basın toplantısı ile duyurdu. İşbirliğinin duyurulduğu basın toplantısında Delta-Truck kurucusu Peter Stefko ve Genel Müdür Ferenc Gögh, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman ve Ford Trucks Slovakya Ülke Müdürü Barış Akyalçın hazır bulundu.

Ford Trucks, ilk olarak 2016 yılında Macaristan distribütörü Delta-Truck işbirliğiyle Budapeşte’deki tesisini açmıştı. 2015 yılından bu yana Delta-Truck ile işbirliğini sürdüren Ford Trucks, Delta-Truck işbirliği ile şimdi de Bratislava’da kamyon satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada sunacak.

Emrah Duman: “Delta-Truck’ın markamızı Slovakya’da en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz

Slovakya’da distribütör atayarak önemli bir atılım yaptıklarını kaydeden Ford Trucks Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman, Sheraton Otel Bratislava’da gerçekleştirilen basın toplantısında şunları söyledi: “İlk işbirliğimizin 2015 yılına dayandığı Delta-Truck ile aynı vizyonu paylaşarak, o günden bu yana önemli atılımlar gerçekleştirdik. 2016 yılında Macaristan ağır ticari pazarına girerken stratejik açıdan çok önemli katkıda bulundular. Şimdi, Slovakya gibi önemli bir pazara ilk kez girerken de buradaki stratejimizi ve altyapımızı geliştirmek için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Delta-Truck ile Macaristan pazarından sonra Slovakya pazarı için de birlikte çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ortağımız Delta-Truck ile birlikte Slovakya’da satış, servis ve yedek parça hizmetlerini, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve rekabetçi çözümlerle sunmayı taahhüt ediyoruz. Delta-Truck’ın Macaristan’daki işbirliğimizin ardından yakaladığımız başarılı sonuçları, burada da gerçekleştireceğine ve Ford Trucks’ı Slovakya’da mümkün olan en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz