Turgutlu’ya 40 adet Karsan Jest

0
2124
Renault Trucks


Karsan, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde başlattığı toplu ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında teslimatlarına aralıksız devam ediyor. Daha önce Manisa’nın Salihli ilçesine 36 ve Akhisar ilçesine 74 adetlik teslimat gerçekleştiren Karsan, son olarak Turgutlu’ya 40 adet Jest teslimatı yaptı. Turgutlu 15 Temmuz Şehitler Alanı’nda düzenlenen teslimat törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Karsan Pazarlama Müdürü Mehmet Apak ve çok sayıda davetli katıldı.

 Manisa’daki toplu taşıma araçlarını çağın teknolojisine uygun, ekonomik, konforlu, çevreye duyarlı ve engelli erişimine uygun araçlarla değiştirmeye devam edeceklerini vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, modern dönüşümdeki önemli katkılarından dolayı Karsan’a teşekkürlerini sundu.

Karsan’ın toplu ulaşıma kazandırdığı ürün ve hizmetlerle ilgili bilgiler veren Karsan Pazarlama Müdürü Mehmet Apak ise 40 adet Jest’in temsili anahtarını Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teslim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz