Yenilenen Otokar Sultan’ın ilk filo teslimatı 7 Yıldız Turizm’e

1
2476
Otokar_7YildizTurizm_teslimat
Renault Trucks


Otokar, kısa süre önce müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilediği Sultan’ın ilk filo teslimatını gerçekleştirdi ve sekiz adet Otokar Sultan Mega 7 Yıldız Turizm’e teslim edildi.

Otokar, kısa zaman önce yenilediği Sultan Mega’nın teslimatlarına başladı. Sultan Mega, İstanbul’da faaliyet gösteren 7 Yıldız Turizm’in tercihi oldu. Bünyesinde 20 adet Sultan’a sahip olan 7 Yıldız Turizm, filosunu yeni Sultanlar ile büyütmeye devam etti.

Otokar fabrikasında düzenlenen teslimat törenine Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, 7 Yıldız Şirket Müdürü Oğuz Sarohan ve Sektör Yöneticisi Deniz Söylemez katıldı.

Otokar’ın güçlü satış sonrası hizmetlerinden ve kalitesinden emin olduklarını ve tercihlerini yine Sultan’dan yana kullandıklarını ifade eden 7 Yıldız Şirket Müdürü Oğuz Sarohan, yenilenen Sultan Mega’nın sunduğu konfor, güvenlik ve ekonomi sayesinde sektörün en çok tercih edilen araçları arasında yer alacağını söyledi. Filolarını modern araçlarla genişletmekten mutlu olduklarını kaydeden Oğuz Sarohan, teslim aldıkları Sultan Mega’ları Manisa ve Adapazarı’nda personel servis taşımacılığı için kullanacaklarını dile getirdi.

Sekiz adet Otokar Sultan Mega 7 Yıldız Turizm’e teslim edildi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz