Cacimler İnşaat, filosunu MAN TGS 18.400 EfficientLine ile güçlendirdi

0
2472

Türkiye inşaat sektöründe birçok büyük projeyi başarıyla gerçekleştiren Cacimler İnşaat filosunu güçlendirmek için yaptığı yatırımda MAN’ı tercih etti. Cacimler İnşaat’ın satın aldığı 12 adet MAN TGS 18.400 EfficientLine retaderli çekici, düzenlenen törenle teslim edildi. 45 araçlık iş makinası parkuru bulunan Cacimler İnşaat, bu MAN yatırımıyla birlikte kamyon & çekici filosunu 98 araca çıkardı.

Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, Bölge Satış Koordinatörü İrfan Ergetir, Cacim İnşaat ortaklarından Yunus Cacim, Mancı Kemal Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Akdemir ve Satış Müdürü İbrahim Gündüz ile diğer yetkililer katıldı.

Yunus Cacim: “En zorlu koşullarda MAN’dan tam performans

MAN araçların performanslarını en zorlu koşullarda dahi rahatlıkla ortaya koyduğunu dile getiren Yunus Cacim, teslimat töreninde yaptığı konuşmada “MAN araçları, her türlü iklim ve coğrafi koşulda, performanslarından hiçbir kayıp olmadan çalışıyorlar. Bu da bizim için vakit, verim, kabiliyet ve prestij kaybını ortadan kaldırıyor. Ayrıca dayanıklı yapıları, ileri teknolojileri, EfficientLine ile rakipsiz yakıt tasarrufları ile bize ayrıcalıklar tanıyorlar. Bunlara bir de tüm Türkiye’de yaygın servis ağı ve rekabetçi satış sonrası hizmetlerde sundukları avantajlar eklenince, filomuzu güçlendirmek için yaptığımız bu yatırımda MAN’ı tercih etmek için hiç tereddüt etmedik.” açıklamasında bulundu.

Serkan Sara: “Mega projelerde MAN’lar en zoru başarıyor

Üstün nitelikleri ve zengin model seçenekleri ile MAN kamyon ve çekicilerin her sektöre yönelik en ideal çözümleri sunduğunu kaydeden MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ise şunları söyledi: “MAN markası, tüm sektörlerde işini iyi ve kaliteli yapmak isteyen herkesin ilk tercihleri arasında. Ancak MAN araçların dayanıklı yapısı, yüksek standartları ve kalitesi; özellikle maden, inşaat gibi zorlu koşulların olduğu sektörlerde daha da öne çıkıyor. Bu nedenle 3. Havalimanı, 3. Köprü ve baraj inşaatları gibi birçok dev projede binlerce MAN kamyon ve çekici işin en zorlu kısımlarında başarıyla görev yapıyor. DSİ, karayolları projeleri ve madencilik gibi alanlarda birçok başarılı projeye imza atan Cacim İnşaat gibi sektörün dinamik bir firmasının da bizi tercih etmesinden dolayı duyduğumuz mutluluğu da belirtmek isteriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz