Galatasaray Basketbol Takımı da Temsa’yı seçti

1
2625

Temsa, Türk sporuna destek vermeye devam ediyor. Spor Toto Süper Lig’de BJK, GS, Başakşehir ve Adanaspor’un takım otobüsü olarak tercih ettiği Temsa, bu kez Temsa Safir ile Galatasaray Basketbol Takımı’nı taşıyacak. Yeni takım otobüsü, Abdi İpekçi Arena’da düzenlenen törenle Galatasaray Basketbol Takımı’na teslim edildi.       

Galatasaray Basketbol Takımı da takım otobüsü olarak Temsa’nın ürettiği Safir’i tercih etti. Temsa ile Galatasaray arasında imzalanan sözleşmeyle Galatasaray Basketbol Takımı yeni otobüsü Safir’e kavuştu. Takım otobüsü teslimi için İstanbul Abdi İpekçi Arena’da düzenlenen törene Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Kadri Özgüneş, Temsa Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan, Kadın Basketbol Takım Başantrenörü Marina Maljkovic, takım oyuncusu Cansu Köksal, Erkek Basketbol Takım Başantrenörü Ergin Ataman ve Kaptan Sinan Güler ile basketbol takım oyuncuları katıldı.

Teslim töreninde bir konuşma yapan Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, “Temsa Safir çok rahat bir otobüs. Genelde biz yurtiçi deplasmanlarda uçak kullanıyorduk. Kullanmaya başladığımızda otobüsün rahatlığını ve konforunu gördük. Çünkü sadece yurtdışı değil yurtiçinde de müsabakalar için çok sayıda seyahatimiz oluyor ve ulaşımda rahatlık bizim için önemli. Bu önemli katkısından dolayı Temsa’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz, takımlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

Kaptan Sinan Güler de “Sporcu olduğumuz için geniş bir alana ihtiyaç duyuyoruz. Böyle bir imkanı bulmuş olmak bir şans. Desteklerinden dolayı Temsa’ya teşekkür ediyoruz. Sporun daha iyiye gitmesi için farklı kuruluşların sponsorluk yapması Türk sporunun da ihtiyacını karşılıyor. Tibor Pleiss bile burada rahat ediyor. Böyle ortamı bulunca bütün yolculuklar bununla olsun istiyoruz. Her oyuncunun rahat edebileceği bir ortam.” şeklinde konuştu.

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı Başantrenörü Marina Maljkovic de Temsa Safir otobüs için “Otobüsün ne kadar konforlu ve iyi olduğunu daha önceden duymuştum. Bir kadın takımı için böyle bir otobüsün olması çok güzel bir şey.” derken oyunculardan Cansu Köksal, “Temsa’ya teşekkür ediyoruz. Konforlu olmuş. Türkiye Kupası için İzmir’e gitmiştik. Uçağı hiç aratmadı.” ifadelerini kullandı.

Temsa olarak Türk sporuna katkı sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Kadri Özgüneş ise “Bu işbirliğiyle, müsabaka ve başarı heyecanlarına bu kez Safir’le ortak oluyoruz. Basketbol da aynı futbol gibi sahada yüksek performans gerektiren bir spor. Bu sebeple müsabakalara çıkacak sporcularımızın sahaya konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmaları, sahada sergileyecekleri performans açısından büyük önem taşıyor. Galatasaray Basketbol Takımımızın sahadaki yüksek performansına teknoloji, konfor ve güvenlik performansı yüksek otobüsümüz Safir’le eşlik etmekten gurur duyuyoruz. Galatasaray Basketbol Takımımıza Safir’i tercih ettikleri için teşekkürlerimi sunuyor, Safir’in potadaki mücadelede şans getirmesini diliyorum.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz