Mercedes-Benz Conecto teslimatları

0
795
IHO-teslimati_Mercedes_2
İstanbul şehiriçi ulaşım hatlarındaki Conecto araçların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

İstanbul şehiriçi ulaşım hatlarındaki Conecto araçların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Veysi Ekin’e teslim edildi. Yetkililer, Conecto’yu düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi özelliklerinden dolayı tercih ettiklerini ve Mercedes-Benz’e duydukları güveni dile getirdiler.

IHO_teslimati_Mercedes-01
Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne Conecto kentiçi otobüsleri teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto Mehmet Tuğsal’a ve bir adet Mercedes-Benz Conecto da Selami Alan’a teslim edildi. Teslimat sırasında Conecto otobüslerin yüksek dayanıklılığına ve Mercedes-Benz Türk ile yapılan bu birlikteliğin sağladığı ayrıcalık hissine vurgu yapıldı.

IHO-teslimati_Mercedes
Yetkililer, Conecto otobüslerin dayanıklılığına vurgu yaptılar.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Cengiz Öztürk ve Mustafa Öztürk’e teslim edildi. Teslimat sırasında yetkililer, Conecto otobüslerin yakıt dostu performansına ve düşük işletim maliyetlerine vurgu yaparken, Mercedes-Benz kalitesine duydukları güven nedeniyle Conecto’yu tercih ettiklerini dile getirdiler.

IHO-teslimati_Mercedes-Benz
Yetkililer, Conecto’yu düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi özelliklerinden dolayı tercih ettiklerini dile getirdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here