Seyid Lojistik, Volvo Trucks ile filosunu güçlendirdi

3
1509
TIM_SeyidLojistik_Teslimat__4_
Volvo Trucks Türkiye distribütörü Temsa İş Makinaları, nakliye ve inşaat ağırlıklı faaliyet gösteren Seyid Lojistik firmasına 10 adet Volvo FH460, Volvo FH500 ve Volvo FH540 çekici satışı gerçekleştirdi.

Volvo Trucks Türkiye distribütörü Temsa İş Makinaları, nakliye ve inşaat ağırlıklı faaliyet gösteren Seyid Lojistik firmasına 10 adet Volvo FH460, Volvo FH500 ve Volvo FH540 çekici satışı gerçekleştirdi. Uzun yol taşımacılığında yüksek performans, güvenlik ve verimlilik sağlayan Volvo çekiciler ile özellikle Avrupa ve Ortadoğu hattında nakliye yapan Seyid Lojistik’in filosundaki Volvo Trucks markalı araç sayısı 15 oldu.

Temsa İş Makinaları, özellikle Avrupa ve Ortadoğu hattında nakliye yapan Seyid Lojistik firmasına toplam 10 adet Volvo FH460, Volvo FH500 ve Volvo FH540 çekici satışı gerçekleştirdi. Böylece Seyid Lojistik firmasının 25 araçlık filosundaki toplam Volvo Trucks çekici sayısı 15’e ulaştı.

TIM_SeyidLojistik_Teslimat__1_
Teslimat törenine Seyid Lojistik firma sahibi Hasan Çiçek, Temsa İş Makinaları’nı temsilen Saha Satış Müdürleri Umut Şahin ve Devrim Karataş ile SSH Özel Müşteriler Müdürü Cihan Kayan katıldı.

Volvo çekiciler yüksek motor gücü, uzun yolda şoförü yormayan konforlu XL kabin, park halinde kullanılabilen klima ve güvenliği destekleyen Active Cruise Control gibi donanımları ile öne çıkıyor. Seyid Lojistik, Volvo Trucks çekicileri bu öne çıkan özelliklerin yanı sıra seri diferansiyeli sayesinde yüksek yakıt tasarrufu sağlaması sebebiyle de tercih etti. Volvo Trucks çekiciler, Avrupa pazarına taşımacılık yapan firmalar tarafından AB’nin CO2 yayım standartlarına ve Euro 6 ölçütüne uygunluğu sebebiyle tercih ediliyor.

Teslimat törenine Seyid Lojistik firma sahibi Hasan Çiçek, Temsa İş Makinaları’nı temsilen Saha Satış Müdürleri Umut Şahin ve Devrim Karataş ile SSH Özel Müşteriler Müdürü Cihan Kayan katıldı.

TIM_SeyidLojistik_Teslimat__2_
Seyid Lojistik firmasının 25 araçlık filosundaki toplam Volvo Trucks çekici sayısı 15’e ulaştı.

bir Törende konuşma yapan Seyid Lojistik firma sahibi Hasan Çiçek, neden Volvo Trucks’ı tercih ettiklerine değinerek şunları söyledi: ”Farklı sektörlerde hizmet vermemize rağmen, nakliye bizim ana faaliyet konularımızdan birini oluşturuyor. Ağırlıklı olarak Avrupa ve Ortadoğu hattında hizmet veriyoruz. Yakıt tasarrufu, konfor, güvenlik bizim için çok önemli. Volvo Trucks’ın bu özelliklerinin yanı sıra aldığımız mükemmel hizmet de kararımızda etkili oldu. Gerek satış sürecinde, gerekse önceden yaptığımız alımlarda gördüğümüz satış sonrası destek bize Temsa İş Makinaları’nın ve Volvo Trucks’ın her ihtiyacımızda yanımızda olacağını hissettiriyor. Sundukları finans çözümleri de cabası. Bu işbirliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz.

Temsa İş Makinaları’ndan Umut Şahin ise devam eden işbirliğinin uzun yıllara yayılması dileğiyle şunları söyledi: “Nakliye sektörünün öncü firmalarından olan Seyid Lojistik, bir kez daha Volvo markasını tercih ederek markaya olan güvenini perçinledi. Temsa İş Makinaları’na ve Volvo Trucks’a duydukları güven için teşekkür ederiz. Bu işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini diliyoruz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here