MAN, müşteri eğitimlerini sürdürüyor

2
1173
MAN_Tokgoz_Beton_Egitim_1
Tokgöz Beton MAN ProfiDrive eğitimi
Renault Trucks

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yüksek nitelikli araçları ile olduğu gibi, etkin ve güvenli sürüş tekniklerini sunduğu ProfiDrive eğitimleri ile de müşterilerini desteklemeye devam ediyor.

MAN ProfiDrive eğitimlerinin sonuncusu, Kayseri merkezli Tokgöz Beton firmasında gerçekleştirildi. İki aşamalı gerçekleştirilen eğitimlerin ilk bölümünde, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. ProfiDrive eğitmeni Abdullah Kavrak tarafından, şirket bünyesinde yer alan 32 adet MAN mikser ve pompa şoförlerine araç üzerinde uygulamalı eğitimler verildi. Araçların teknik özelliklerinin yanı sıra ekonomik ve güvenli sürüş teknikleri gösterildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Satış Koordinatörü Doğucan Suyanı ve Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur’un da katıldığı eğitimin ikinci bölümünde ise Tokgöz Beton’un 75 kişilik tüm şantiye ekibine MAN araçlarının teknik özellikleri ve ileri sürüş tekniklerine dair sunum eşliğinde, teorik bilgiler verildi.

Toplam 75 araçlık filosunda 60 adet MAN çekici ve kamyon bulunan Tokgöz Beton’da toplam 55 şoföre ProfiDrive eğitimi verilen etkinliklere, Tokgöz Beton’un sahibi İbrahim Tokgöz ile Genel Müdürü Olcay Kuzucuoğlu da katıldılar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz