İpragaz, iPApp ile “LPG Sektörü Müşteri Odaklı Yılın En İnovatif Markası” ödülünü aldı

0
156
Eyup_Aratay_Odul__2_
Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nde İpragaz, online sipariş ve sadakat platformu iPApp ile “LPG Sektörü Müşteri Odaklı Yılın En İnovatif Markası” ödülüne layık görüldü.

Türkiye enerji sektörünün teknoloji alanında da öncüsü olan İpragaz, LPG sektörünün en inovatif markası seçildi. Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında bu yıl 2’ncisi düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nde İpragaz, online sipariş ve sadakat platformu iPApp ile “LPG Sektörü Müşteri Odaklı Yılın En İnovatif Markası” ödülüne layık görüldü.

Başlattıkları dijital dönüşüm yolculuğu ile yenilikçi uygulama ve sistemleri geliştirmeye devam ettiklerini belirten İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “iPApp, bizim dijitalleşme stratejimiz doğrultusunda hayata geçirdiğimiz bir uygulama. Müşteri merkezli inovasyon yaklaşımıyla geliştirdiğimiz ve sektörde bir ilk olan iPApp, sipariş zamanının belirlenebilmesi, en yakın bayinin seçilmesi ve hızlı sipariş verilmesinin yanında müşterilerine birçok kolaylık ve fırsatı birlikte sunuyor. Dijitalleşme alanında sektöre yeni bir anlayış getiren iPApp ile sektörün inovatif markası seçilmek bizler için ayrı bir mutluluk.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here