Yeni nesil Michelin X®TRA DEFEND

0
1122

Michelin, madencilik ve inşaat sektöründe işletmelere verimlilik sağlamak üzere yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Yeni MICHELIN X®TRA DEFEND, her türlü zeminde yüksek dayanıklılık sağlarken; yüzde 15 daha uzun ömür ve yüksek TKPH değeri ile yüksek verimlilik sunuyor.

Yenilikçi teknolojileriyle lastik sektörüne yön veren dünyanın en büyük üreticilerinden Michelin, müşteri beklentilerinden yola çıkarak sürekli olarak yeni, iyileştirilmiş ve kaliteli lastikler geliştirme konusundaki yenilikçiliği sayesinde iş makinesi lastiklerinde uzun ömürlülüğü, güvenliği ve verimliliği bir arada sunuyor. Yeni nesil MICHELIN X®TRA DEFEND, zorlu zeminlerde yüksek darbe direnci ve güvenlik sağlıyor.

Yüzde 24 koruma katlarında daha fazla çelik tel kullanımı

Yüzde 15 daha kalın yanak yapısına sahip MICHELIN X®TRA DEFEND, lastiğin sırt ve yanaklarındaki darbe katlarında yüzde 24.7 oranında daha fazla çelik tel kullanımı sayesinde de hasarlanmalara karşı yüksek bir direnç sunarak işletmelere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Yüzde 15 artırılmış lastik ömrü

Taşıma sığası 25 – 45 ton olan ADT’ler (belden kırmalı kaya kamyonları) için özel olarak geliştirilmiş birinci sınıf E4 lastiği olan MICHELIN X®TRA DEFEND, artırılmış diş derinliği ve sırtta kullanılan daha fazla kaucuk hacmi ile yüzde 15 daha uzun lastik ömrü sunuyor. Maden ve taş ocaklarının sert ve agresif ortamlarında bile dayanıklılığıyla üretim maliyetlerini düşürüyor ve operasyonel verimliliği artırıyor.

MICHELIN X®TRA DEFEND‘in yüksek delinme direnci

Güçlendirilmiş karkas yapısı sayesinde, 172 mm uzunluğunda büyük bir metal çubuğun üzerinden geçmesine rağmen patlamayan MICHELIN X®TRA DEFEND, 156 mm uzunluğundaki metal çubuğun üzerinden geçerek tekrar kullanılamayacak şekilde hasarlanan birinci sınıf rakiplerine göre çok daha fazla dayanıklılık gösteriyor.

23.5 R 25 ve 29.5 R 25 ebatlarındaki MICHELIN X®TRA DEFEND’in 2017 yılının son çeyreğinde yenileme pazarında, 2018 yılı başında ise orijinal donanım pazarında satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz